| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveti de only fans? Se fac mulți bani dacă te postezi intim? Eu chiar as încerca, nu ma judecati

9 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Pe unii ne lasa rece only fans, nu poti misca nimic datele cardului, deci mare risc de phishing sad

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de mult iti arati din pasarica si sani ...ca asa se fac bani acolo.
Dar nu uita: parintii tai pot afla acest lucru si nu doar ei ci si colegii, prietenii, vecinii, viitori iubiti samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Spui ca esti transgender, deci ce vrei sa arati pe onlyfans, putulica in transformare, sau ce?
Nu face nici un sens sa ne ceri noua sa nu te judecam, odata ce o vor face 100% cei de pe onlyfans si crede-ma, ca nu iti va fi bine deloc, dimpotriva, poti fii recunoscut pe strada sau oriunde mergi, batut sau stigmatizat.
Chiar vrei asta?

| haileewatson a răspuns:

Se fac multi bani doar daca esti popular/a, ai urmaritori, si te promovezi pe toate retelele pe socializare, si postezi frecvent. Trebuie sa iti creezi o imagine, sa faci poze sau video destul de profesioniste sau unice ca sa iesi in evidenta, si sa iti atragi clientii fie de pe Instagram, tik tok sau unde se gasesc oameni care sunt dispusi sa plateasca abonament pentru only fans.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Și crezi că o să te ajute cu ceva pe viitor?
Tipele de genul sunt extrem de judecate și își primesc porția de bullyng zilnic, plus toți libidinoși și ciudați care plătesc pentru asa ceva.
Este strict vorba de demnitatea și respectul pe care ți l porți, consider ca poți câștiga bani și prin munca " cinstita".

| YeeeeRoooock a răspuns:

Desigur ca se fac foarte multi bani. Dar daca te decizi sa o faci astept un abonament gratuit pe 6 luni ca sa te sfatuiesc.

| anonim_4396 explică (pentru YeeeeRoooock):

Abonamentul nu e gratis din pacate

| YeeeeRoooock a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa vad daca ai pasarica frumusica

| CristiVTMtkok a răspuns:

Ba sincer sa fiu faci bani da dar aici o sa ai de a face cu de aia de 50 30 ani adica vor fi acei oameni care iti vor propane chesti sti tu si la sfarsit totusi gandeste-te ca practic iti Vinzi corpu, acum na alegera ta dar in teorie da faci bani!