| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele care încep să se simtă atrase...sexual de superiorii lor (șefi sau șefe) de același sex, doar pentru că aceștia din urmă se află într-o poziție de conducere, au autoritate și putere+au o personalitate strong?
Acești angajați ar fi heterosexuali declarați, unii ar avea și parteneri, dar încep să aibă fantezii erotice cu superiorii lor de același sex.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Dacă au fantezii cu persoane de același sex posibil sa fie bisexuale, faptul ca sunt șefi și ii admira pentru farmecul, inteligenta lor este destul de des întâlnit, faptul ca au relații cu alții dar au fantezii cu șefii înseamnă că nu sunt împliniți sau toate astea se întâmplă de la o lipsa de maturitate, adică lipsa unei vieți proprii active care sa le tina timpul și mintea ocupate.

5 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Ca trebuie musai sa se duca la psiholog sa vada care-i problema, pentru ca acolo este o problema nerezolvata sau neconstientizata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca intrebarea ta se termina la partea cu " personalitate strong " as fi inclinat sa spun ca este vorba de un caz de bisexualitate in negare...
Sau, asfel spus PANSEXUALITATE! ( adica persoana se simte atrasa de orice GEN!, in acest caz cu precizarea ca; partenerul, sau partenera ideal a tribuie sa corespunda caracterizarii facute de tine happy

Tu ce crezi, persoana care pune REPETAT intrebari legate de atractia EI fata de " o sefa sexy, cu personalitatewinking, e sau nu ( si ) pe invers ¿?
happy

| DannyDDanny a răspuns:

Se întâmpla și e normal

| Fr13nd a răspuns:

Daca este atractie fara vreun interes, e ceva normal. Pana la urma fiecare este liber sa isi aleaga orientarea sexuala.

| SarmauaOparita a răspuns:

Nu ai cum sa fi bisexual ca barbat, daga o sugi odata e clar