| anonim_4396 a întrebat:

Cum clasați și ce părere aveți despre acele femei care au fantezii erotice unde își doresc să fie abuzate sexual (de către cel de care ele se simt atrase și cu acordul lor, evident), lovite peste față sau peste fund, trase de păr și bruscate în timpul preludiului și a actului sexual și doresc ca aceste fantezii să și le îndeplinească, cu un bărbat mai mare de vârstă ca și ele, autoritar și care deține o funcție de putere?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atata timp cat nu e fortata,violata, amenitata e ok, stii care e faza traim intr-un sistem opus naturi noastre umane aceste fantezi sunt vazute ca o rusine in fapt mereu in religie femeile erau doar niste obiecte de facut copii atat, menstruația fiind cv urat, dar de ce? E foarte mult misogin in Romania, daca o fata vb de sex e tarfa, daca e virgina e tarfa, daca refuza baieti e tarfa, intelegi femeia este foarte prost vazuta, asta e Romania

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O... bdsm.

Pai na, fiecare cum fanteziile sale. Daca asta le place, atunci asta este, nicio parere, daca in rest se comporta normal.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere okey daca asa le place, daca gasesc un partener potrivit, este foarte okey.

| Catrice a răspuns:

Destul 50 shades pe azi maică, mergi la somn.

| Eireann a răspuns:

Imagineaza-ti ca ai o functie de conducere la munca unde e necesar sa iei decizii, sa supervizezi munca altora, daca iese rau e vina ta, daca iese bine e meritul echipei si apoi acasa trebuie sa stii ca sunt platite chiria, facturile, ca masina are revizia tehnica, ca ai pus apa la flori, e mancare in frigider, ratele sunt la zi si sa nu uiti sa aduci copilul de la scoala.
E asa de relaxant ca macar sexual sa preia altcineva controlul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu de ce mai întrebi, cum sa le clasez ca niste târfe. Panarame, cum probabil le și place sa fie numite. Îmi e scârbă de ele, dar le înțeleg că și eu vreau sa fiu abuzat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abuzul sexual nu poate fi "cu acordul lor, evident". Prin definitie, abuzul e fara acordul victimei.
Aici e vorba despre cedarea volunatara a controlului.
Am o parere buna despre mine.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu am cum sa le clasez in vreo categorie, pur si simplu le place si atat, e clar ca singure nu pot sa o faca, asa ca si barbatilor le place sa le faca asta, daca au un acord.

| Bozgi200 a răspuns:

Ceea ce descri tu face parte din BDSM(cauta pe google), asa e si prietena mea. La inceput nu am fost de acord cu asta, parea ciudat. Dar te obișnuiești. Pana la urmă nu iti cere sa o omori laughing) (pare deplasat putin subiectul dar no) încercați să ajungeți la un comun acord daca nu. Eu iti fac asta, tu imi faci aia

| Uka925 a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie. Daca asta le satisface...

| nyancookie52 a răspuns:

Psihopate fugi cand dai de una din asta

| Mosotti a răspuns (pentru nyancookie52):

Pai cine e potrivit pentru asa femei, nu fuge, chiar vine ca ii place, deci e f okey, sunt normale in felul lor.