| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele de mica inaltime? credeti ca si ei au o jumatate a lor?

25 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Da. Au si ei minionii lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Mi se par extrem de simpatice. Ai prefera sa ai peste 2, Ray?

| ishallhelpyou a răspuns:

Normal, de aici vine și vorba, Dragostea nu are limită; nu cunoaște vârstă, înălțime, culoare etc.

| Printesa10TM a răspuns:

Da normal. Nu sunt cu nimic mai prejos decat cei inalti. Eu stiu persoane care se plang ca sunt scunde, iar eu ma plang ca sunt inalta! Nu ti se pare cam ironic? Sau altele care sunt slabe si vor sa se ingrase, altele"vai am un cos", eu ce sa mai zic?!

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Eu nu ma plang eu ma accept e altceva cred ca fiecare are un loc e lumea asta pana cand vom muri

| Printesa10TM a răspuns:

Nici eu nu ma plang, dar ma gandesc mereu la asta.

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

La ce te gandesti?

| Printesa10TM a răspuns:

De ce nu putem fi toti cum ne dorim? Inalti, scunzi sau mai slabi,mai frumosi, sau un ten perfect? Sunt fete care sunt desteptw, frumoase, slabe si placute de toti. Eu cunosc una, dar pacat ca nimeni nu isi da seama de caracterul ei. Se comporta frumos cu toti(doar se preface) cand esti cu ea se da drept prietena ta, dar dupa te barfeste. De ce asemena persoane sunt placute mereu?!

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Ca asa ne-a lasat natura ca sa ne dezvoltam abilitatile in cursa evolutiei umaneunul e frumos,inteligent,canta frumos, fiecare avem ceva care sa il dezvoltam, de ce sunt placute? pentru ca inconstent persoanele frumoase ne par bune si la carcater, barfa in lumea fetelor e o normalitate, si eu am amice

| Printesa10TM a răspuns:

Dar nu e tot timpul asa. Si in asemenea momente nu e normal ca increderea in tine sa scada? Chiar daca esti destept si frumos(dar nu ca si modelele).

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Normal ca cu toti avem momente e ceva normal, crezi ca aia frumosi sunt mereu happy? nu au ei frustrarile, complexe noastre dar au si ei complexe, frustrari

| Printesa10TM a răspuns:

Asa e. Dar fiecare cu ale lui. Oricum fiecare poate schimba ceva la el (caracter sau aspect fizic).

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Corect

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Depinde de fiecare, eu cand mam vazut cu fetele si credeam in vrajeala sufletul conteaza mi-am pierdut increderea in privinta aia, ar asta nu inseamna ca nu sunt bun in altceva, fiecare are un loc pe lumea asta

| Printesa10TM a răspuns:

Normal,altfel nu am fi aici.

| Gabiiiiiii a răspuns:

Bineinteles, toti au o jumatate, pe masura lor, ca e jenant ca un barbat sa fie mai scund decat femeia, parerea mea.

| RAY explică (pentru Gabiiiiiii):

Tu esti fata? ce parere ai despre baieti de 1, 65?