| Alle23 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care ii critica pe cei mici de inaltime?(sa critice inaltimeam nu altceva)

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ar trebui sa criticam pe nimeni privind aspectul fizic si nici sa radem. Idiotii o fac si uneori si cei inteligenti, din rautate.

| Pricked a răspuns:

Au un creier mic şi-n înălţime, şi-n lăţime.

| RAY a răspuns:

Adevarul e ca oricine de inaltime mica are un complex, nu-i nimic trecem noi peste criticile altora

| Mădă0611 a răspuns:

Trogloditi, din lipsa de ocupatie.

| PreaTareღ a răspuns:

Nu au ce face.
Se bucura ca in mintea lor se gandesc ca cei mari sunt mai buni decat mici
Dar nu-i asa.

Intr-un cuvant: Ticalosi. o.o

| Lothar a răspuns:

Ratati.
Cand nu au ce critica la o persoana se leaga de orice lucru, in cazul asta inaltimea.
Nu conteaza daca esti mic de inaltime oricum, conteaza cat de mare ai inima

| Wøodenpints a răspuns (pentru Lothar):

Expert în anatomie ce ești, la orice om inima este proporțională cu corpul acestuia. Și de obicei e de mărimea pumnului.

| Lothar a răspuns (pentru Wøodenpints):

Inima mea nu e proportionala cu corpul meu, daca a ta este tine o pentru tine.

| EchoDemon a răspuns:

Pai poate o fac in gluma atunci nu e nimic. Dar daca te jigneste deja e nesimtire

| AnutzaBM a răspuns:

Hmmm lipsa de ocupatie zic eu, a critica pe cineva ca e mai mic de inatime sau mai inalt nu are nici un sens, asa la lasat Dumnezeu pai asa este, nu poti face nimic in privinta asta.