| andrei0107 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele geloase?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au multa incredere in persoana iubita

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Este bine ca fiecare sa avem macar o farama de gelozie dar de cele mai multe ori gelozia cade la extreme si lucrul acesta este destul de grav.

| channah_5883 a răspuns:

E bine si nu e bine sa fii gelos. E bine pentru ca asta inseamna ca iubesti si ca persoana de langa tine nu iti e indiferenta si invers ca daca si tie tii se arata la randul tau e dovada de care ai nevoie sa stii ca ii pasa de tine. Nu e bine cand faci exces de gelozie si rabufnesti sau exagerezi pentru ca ajungi la inevitabila cearta si in cazuri extreme la despartire pentru ca sufoci partenerul si il indepartezi de tine. Ale tineretii valuri...

| andrey910 a răspuns:

E bine sa fi gelos daca nu exagerezi...asta insamna ca iubesti acea persoana, dar sa nu fi sufocant, adica sa nu o intrebi mereu unde a fost atata timp, sa ii verifici telefonul si altele...asta duce la despartire.

| lAuRitAs a răspuns:

Sucks

| ioanatomi a răspuns:

Depinde in ce masura.Intr-o masura mai mica i f.bine sa fi si gelos fiindca inseamna ca iubesti si persoana de langa tine se simte si ea la randul ei iubita. Dar gelozia trebuie sa aiba o anumita limita.

| Alex08062018 a răspuns:

O parere nu prea buna

| Marcus99 a răspuns:

O parere proasta

| Andrei226035 a răspuns:

O parere proasta