| DeeDee_4511 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia dintre o fata mai inalta si un baiat mai scund cu vreo 5 cm, unde cei doi se iubesc enorm?:-s.Pe voi fetelor v.ar deranja sa fiti putin mai inalte decat iubitul vostru? Stiu ca iubirea conteaza in primul rand, dar as vrea si parerea altora. Fundawinking!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja. Unul dintre cele mai frumoase cupluri pe care le-am vazut este alcatuit dintr-o femeie cu peste 15 cm mai inalta decat sotul ei. Au aproape 30 de ani de casnicie, o fiica mare, frumoasa, desteapta si foarte mandra de perintii ei si inca se iubesc la nebunie.

| Razvan a răspuns:

Astea sunt niste porcarii. O prietena de-a mea s-a despartit de prietenul ei pentru ca era mai scund ca ea.Si il iubea.Si ea pe el.Si nu inteleg.De ce sa nu stea Guliver cu o pitica daca se iubesc?smug
Vezi tu, ideea e mentalitatea amandorura.Degeaba pe mine nu ma doare ce zice lumea, daca pe el il deranjeaza ce zic prietenii lui.Degeaba aveam acelasi orizont daca nu avem si aceeasi directie

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu conteaza asta. intr-o relatie conteaza sa va iubiti si sa va simtiti bine impreuna.

| danielagoldica a răspuns:

Cine te-a pus sa te indragostesti de el!? Pe strada in mod sigur aratati ca 2 caraghiosi!

| piticaaa_1938 a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva aiurea daca e fata mai inalta. Pana la urma nu conteaza asta! Conteaza sa va simtsitsi voi 2 bine impreuna! Si sa va iubiti la fel de mult in continuare! :* Funda?batting eyelashes

| Densis a răspuns:

Nu trebuie sa fie inaltimea o problema:*. Chiar si eu am avut un prieten cu 5 cm mai scundhee hee. Ne iubeam foarte multlove struck si chiar si lumea ne spunea ca nu conteaza inaltimealove struck.Eu am o inaltime medie si el cam la fel. dar era doar cu 5 cm mai micut. dar cine se mai uita la inaltime?laughing cand ne vedeau asa iubareti?:X Deci sa nu-ti pese de inaltime:*.

| skiTeL a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza adica am iubita si e mai mare ca mine cu 1 an si e mai mare cu 5 cm.Sicer nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu este cu 6 cm mai mic decat mine, insa suntem impreuna de un an. Daca cei 2 implicati in relatie nu sunt deranjati de acest aspect, nu vad de ce ar trebui sa fie discutii. Din pacate insa, in cazul meu familia incearca sa isi impuna punctul de vedere si sa ma convinga ca ceea ce fac eu "nu este normal" si ca probabil sunt "defecta" pentru ca accept asa ceva. Insa nu intentionez sa cedez. Nu as avea de ce sa fac asta - el este acolo pentru mine, oricand, oriunde, si mi-a demonstrat asta in repetate randuri. Iar eu il iubesc. Enorm.

| Anonim_4708 a răspuns:

Nu imi plac barbatii mai mici ca mine de inaltime, cum nici eu nu sunt prea inalta. tongue

| bebytzanicole a răspuns:

Nu conteaza inaltimea atata timp cat va iubiti. Eu una nu as avea nimic impotriva sa fiu cu un baiat mai scund decat mine, atata timp cat este dragoste nimic altceva nu mai conteaza.