| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor iti fi vreodata cu un baiat mai scund decat voi? Baieti v-ar deranja asta?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă e o diferență de doar câțiva centimetri, nu e nici o problemă. În cazul în care e o diferență vizibil mare, nu mi-ar plăcea.
Baftă

| ionika17 a răspuns:

Nu, conteaza inaltimea daca exista dragoste

| TSO7 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja daca ar fi mai inalta ca mine dar nu prea cred ca sunt fete mai inalte de 1.80, poate ff rar laughing

| NoCharachter a răspuns:

Da, pe mine in mod special.

| Larisa a răspuns:

Eu cred ca dragostea nu tine cont de varsta,inaltime, etnie samd, dragostea este sincera si dezinteresata.

| ganeaa a răspuns:

Nu pe mine unu sincer ma intereseza mai mult intelegerea dintre noi decat inaltimea

| IustinaC a răspuns:

Sora a fost cu un baiat mai scund de cit ea dar nu a fost nici o probleme sunt si asa cazuri

| anamaryya_9939 a răspuns:

Da.ce are asta cu dragostea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si diferenta de inaltime. Dar nu cred ca e ceva pentru care merita sa te desparti.