| Carmen a întrebat:

Ce parere aveti despre relatii la distanta? cam 400km ne despart.ne-am vazut doar o data fata in fata.astept cat mai multe pareri si sarbatori fericite!happy

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Traiesc o frumoasa iubire la distanta :X Care dureaza de un an si 7 luni :X Cat timp exista incredere, comunicare si multa multa iubire totul este posibil :X Am trecut prin momente grele, am trecut peste kilometrii si saptamani...Dar momentul revederii nu poate fi inlocuit de nimic, niciodata! :X Sa astepti saptamani sa il saruti din nou, sa il strangi din nou in brate, sa ii spui te iubesc, nu doar virtual! Este cel mai placut sentiment :X Chiar daca uneori este greu si iti vine sa renunti, plangi, suferi, dar mereu iubirea va invinge :X Uneori o relatie la distanta este mult mai stransa decat una normala
Da, din propria experienta iti pot confirma ca iubirea exista oriunde si oricat de departe :X
Paste Fericit si tie >big grin

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Uita'te la o intrebare de ale mele, acolo gasesti raspunsuri.peace!

| ruPfashu a răspuns:

Ti-as raspunde si eu, dar nu as face decat sa o copiez pe pink10. Este foarte adevarat tot ce zice. Pe noi ne despart 500km, si in ciuda distantei suntem impreuna de 2 ani si 4 luni. Atata timp cat exista iubire, nimic nu poate sta in calea ei. Nici macar distanta!
Iubiti-va mult! love struck

| niki a răspuns:

Intre mine si iubitul meu, cu care sunt impreuna de 2.5 ani, sunt 3200km si e ffff greu intr-adevar dar daca iubirea e puternica invinge intotdeauna! nu asculta gurile rele si vei vedea ca va fi bine! multa rabdare si incredere, de asta ai nevoie intr-o astfel de relatie.sunt momente cand simti ca nu mai poti rezista nici un minut fara pers ce o iubesti dar sa fi puternica! la voi 400km nu e asa mult, va puteti vedea destul de des, noi nu ne-am vazut de 6 luni!

| Ela_4663 a răspuns:

@ bebelusharoxyinna daca acei ochi(persoane) se iubesc nu se uita si nimic nu-i desparte :X Niciodata. cu atat mai putin distanta :X

Asculta melodia Anonim - O fata speciala :X Poate te regasesti in ea :X Undeva in melodie zice :"2000 de km intre noi nu au puterea sa ne desparta!" :X Paste fericit si tie. si nu uita. cand dragostea este adevarata. nici Dumnezeu nu le da voie celorlalti sa desparta 2 persoane :X O asa aibe mereu grija de voi [[ gandeam si eu ceva de genul acum ceva timp,, am 19 ani, iar prietenul meu 31. ne iubim, de curand ne-am logodit, urmeaza nunta. deci sper ca te-ai mai linistit putin. nimic nu desparte 2 oameni care se iubesc! ]] te pup. aveti grija de voi!

| maftei a răspuns:

Stii vorba aia:ochii care nu se vad se uita.

| ganeaa a răspuns:

Buna si sunt cam in aceeasi oala cu u ce parere sa am este greu sincer da ce sa faci daca dragostea e mare asta e te impaci cu gandul ca o sa fie bine paste fericit

| RoxxuInna a răspuns:

Ochii care nu se vad se uitabig grin

| Cory_1336 a răspuns:

O relatie la distanta nu dureaza prea mult.parerea mea

| iubesc a răspuns:

Distanta nu conteaza... dragostea e importanta