| Andrei0G a întrebat:

Ce părere aveți despre aceste relații la distanță care se tot popularizează?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Joaca de copii

| danbnz a răspuns:

Alea nu sunt relatii.
Cine le popularizeaza?

| RAY a răspuns:

Depinde sunt trei categori

1, Te cunosti deja cu x si stati o perioada la distanta unul cu altul, si pastrati legatura prin mobil

2, Cunosti pe cineva din orasul tau si vb o perioada si apoi va vedeti, recomand asta

3, vb cu cineva la distanta dar nu l-ai cunoscut real, pierdere de timp, dezamagiri, iluzi in rare ocazi se intampla ca cei doi sa se intalneasca real si atunci vezi ca pe net e una real e altceva, deci e de evitat asa ceva, vezi de fete din orasul tau, sfatul meu

| SilentRain a răspuns:

Una proastă

| mentholinks a răspuns:

E aiurea, nici macar relatii de prietenie nu prea am reusit sa leg la distanta, ce sa mai zic de relatii amoroase?! Plus ca e aiurea pentru fete fiindca de obicei trimit materiale intime care mai devreme sau mai tarziu ajung pe site-uri xxx care platesc pentru asemenea imagini/clipuri.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru mentholinks):

Nici eu n-am noroc cu prietenii

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu cred ca e vorba de noroc ci de noi, oamenii. Toti alergam pentru ale noastre si nu mai tinem asa mult cont de cei de langa noi.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru mentholinks):

De aia-mi place mai mult să vorbesc cu străini, nu-s ca românii

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu vrei sa inveti germana ca sa vorbim in germana?big grin

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru mentholinks):

rolling on the floor putem să vorbim în orice limbă big grin
aș vrea eu să învăț germana dar e cam strange

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Gut.

| siriusblack98 a răspuns:

E suficient sa incerci o singura data o relatie din asta, daca ai minim 2 neuroni, a doua oara nu mai incerci.Relatiile la distanta te omoara incet si sigur ca tigarile.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt o prostie dupa parerea mea, alea nu prea le consider relatii, astea se termina repede oricum.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mi se par prea super, adică cine știe ce face așazisul partener al tău când nu vorbiți, nu știi dacă te minte, dacă de exemplu trăiește în altă țară și v-ați cunoscut pe net și aveți diferențe de ore mari iar e un dezavantaj, mai bine zis nu-mi convin

| CleanHeart a răspuns:

O parere proasta, urasc relatiile la distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nașpa sunt tipii de care ai dat, nu relațiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Între oameni maturi și ocupați sunt ok
Nu toți simt nevoia sa stea bot in bot toată ziua