| Dalmore a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile deschise? big grin

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tiganie si multe boli

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea, daca amandoi sunt de acord e treaba lor, parerea mea e ca cand iubesti cu adevarat nu poti face sex cu alta persoana

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt impotriva lor, pentru ca nu cred in "sinceritatea" lor si nu pot avea relatii cu oamenii care nu sunt sinceri.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa se numeasca prietenie cu benefici nu relatie.

| Justme1997 a răspuns:

Proastă idee, nu le înțeleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie. La ce mai stau impreuna daca le place sa faca sex cu altii.

| Dalmore explică (pentru anonim_4396):

Unora le place diversitatea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Ok. Atunci de ce mai sunt intr-o relatie? Nu are sens. Fii singur, fu"e tot ce misca dar ne/legat de cap. Nu cand esti intr-o relatie cu alta persoana.

| Dalmore explică (pentru anonim_4396):

Asta ma intreb si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

In mintea mea astia sunt niste cretini. Prapaditi care le place ideea de "relatie" dar nu le place monotonia care vine mana-n mana cu o relatie. Soarta. Nu le poti avea pe toate.

| Dalmore explică (pentru anonim_4396):

Mi s-a propus o astfel de relatie. Si cand i-am spus ca mi se pare aberanta a zis ca am o gandire traditionalista, depasita si plina de prejudecati laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Spune-i ca e un cretin.

| Quassaar a răspuns (pentru Dalmore):

Daca el este atât de deschis, spune-i că ești de acord doar într-o direcție. Să o faci cu el și cu alt bărbat. Să vezi atunci cine mai este tradiționalistul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai aducã ea pe altele este ok, dar nu un pulãlãu, macar sa aiba putin respect si sa insele pe la spate, sau el sa aducã pe alti prieteni la gagicãsa? E josnic. Aia nu e relatie e bataie de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cale de mijloc complet nesatisfăcătoare, cel puțin din punctul meu de vedere.Fie alegi o relație, care presupune exclusivitate, fie rămâi singur și faci sex când vrei/cu cine vrei, fără să fii condiționat de nimic.

| asdf2kpower a răspuns:

E ok până când trebuie să explici alor tăi de ce nepotul lor e negru laughing