| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre relațiile deschise?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Relațiile deschise sunt acele relații care nu sunt de fapt serioase, fiecare e liber dar ei rămân constanti, se vad, sunt și prieteni dar nu e o relație tradițională cu prezentat părinților, petrecut timpul, vacantele mereu împreună. Genul asta de relații mi se par în regula dar nu le consider relații de iubire ci mai degrabă oameni care își petrec timpul împreună pana găsesc adevărată dragoste

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O tampenie. Mai bine prieteni sexuali

| darrio2007 a răspuns:

Deschise tuturor?

| sofisis a răspuns:

Mie nu mi se potrivesc dar fiecare e liber sa isi traiasca viata cum vrea.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

E viața lor, i don't care tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt pentru mine.

| Andrei200202 a răspuns:

"Persoane care au o relație, dar își permit unul altuia să aibă relații sexuale și cu alte persoane laughing fără să considere asta înșela"
Există așa ceva? Nu cred ca se numesc relații, eu unul nu as fi împăcat cu ideea, cine știe poate sunt eu demodat.
Nu cred ca genul asta de cu*vasareala se poate numi relație deschisă.

Răspuns utilizator avertizat