| Raupe a întrebat:

Ce părere aveţi despre relaţiile incestuoase de tipul frate-sora / sora-sora / frate-frate?

15 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Pe langa convingerile religioase (care-s penibile pe de altfel, Adam si Eva ce erau "pretenas", a?).
Pe langa treaba cu "a avea dereglari psihice" - lucru care mi se pare o prostie.
Totul mi s-ar parea normal, atata timp cat sunt de o varsta obisnuita si apropiata. La urma urmei, sunt tot 2 oameni si oricat ar nega o gramada intr-o asemenea situatie, sunt atrasi fizic si ar face sex unu cu altul.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Nu):

Religia nu iti permite asa ceva si pe buna dreptate...nici daca cineva iti omoara fratele tu nu ai dreptul sa il omori pe el, legea il va condamna iar cu incestul trebuie sa fie la fel!
Nu iti dai seama ca unii nebuni ar face sex cu fata lui de 14-18 ani

| Nu a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Aparent ai citit doar primele 2 cuvinte din ce am zis si ai ales doar partea care-ti place tie ca sa dai un raspuns sa faci pe Gica Contra.
Am spus clar: atata timp cat au varste normale.

| Paulla a răspuns:

Atâta timp cât nu toarnă plozi n-am nicio problemă cu ele.

| Rebecca009 a răspuns:

Intreaga rasa umana este rezultatul unui incest!

| Neinteresantul a răspuns (pentru Rebecca009):

Serios? De unde stii tu asta? Ai fost acolo cand s-a intamplat?

| drhotzu a răspuns:

Bai un mare om a spus ceva de genul: incestul are mai multe avantaje, printre care faptul ca este ieftin si este la indemana laughing)
acum vorbind serios, trebuie sa ai o problema la mansarda...

| Vix999 a răspuns:

Ce intrebari ai si tu in tine laughing)
Pai mereu lumea a fost mai excitata de lucrurile interzise decat de cele la car era acces. Acuma nah, eu neavand frati sau surori nu-mi pot da cu parerea in cunostinta de cauza dar pot spune ca in principiu e treaba fiecaruia ce face si nu e treaba mea sa judec. (pana la pedofili si zoofili...acolo nu VREAU sa inteleg sau sa accept)

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackAng3l a răspuns:

Cred ca este posibil dar este bolnav, chiar nu mai gasesti persoane?

| DaSuntAnonima a răspuns:

Sora-sora / frate- frate? WEIRDOOOS dupa ce ca e incest mai e si lesbi sau gay scarbos...dar despre frate-sora. ce sa faci cand mama si tata au facut o fata sexy si un baiat bun rau... big grin
eu sunt de acord cu asta as vrea un frate :X dar sa fie mai mare ca mine cu vreo 2 ani
sa `i sparga cu bataia pe cei care cauta. la mine laughingrolling on the floor

| DaSuntAnonima a răspuns:

Dar tu?

| Petrica21 a răspuns:

Nu stiu, e ceva neobisnuit, dar e mare pacat.

| Patricia19Lupulescu a răspuns:

Foarte buna laughing