| SERIALS a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile romance baiat-baiat? Sunt durabile astfel de relatii?

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca se iubesc cu adevarat da

| minrest a răspuns:

In primul rand, relatiile intre gay sunt extrem de instabile. Uita-te la Solcanu, relatii scurte, furtunoase, mereu in suferinta sentimentala, pana la urma intr-o criza d-asta sufleteasca a facut gafa care l-a scos din viata publica. Asta e regula, sunt foarteputine exceptii. In al doilea rand, ce romance, cu mana dupa penis inainte de prezentare? Te pisi in oras cu frica, sa nu iti puna unu' mana. Oamenii astia sunt excitati in primul rand de penis, si in al doile rand de varietatea penisurilor, nu sunt romantici.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Dar sunt si din astia romantici, dar rar se intalnesc. Cine e Solcanu asta?

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Un om de televiziune, gay din asta asumat, care la un moment dat a facut o postare pe Facebook considerata inacceptabila de public si a iesit din media. Cand a facut postarea era intr-o criza d-asta cum au gay-ii cand se despart. Daca faceai o suma la ce relata el, era in crize d-astea cam tot timpul. Asta patesc cei romantici, ceilati trec din om in om fara sentimente.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Pacat de el.

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Da, e pacat, asta e clar. E un tip destept si punea problemele cu tact.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Deja nu mai stii ce e pacat si ce nu e. Multe s-au schimbat in lumea asta, eh.

| SG1995 a răspuns:

Ca să răspund la întrebare, o relație gay e cam la fel ca un hetero depinde de mai multe circumstanțe dacă respectiva relație durează sau nu.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Ma excita ca ei isi fac un bine unul altuia.

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Când ai avut ultima relație emoțional nu neapărat sexual. Nu vreau data, doar să știu dacă a fost recent.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

A fost in 2015

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Păi vestea bună e că s-ar putea să nu fii neapărat gay (adică bună, dacă îți displace ideea), se prea poate ca tu să fii empatizat cu situația lor, asta deseori se întâmplă când ești singur și observi cupluri, practic psihologic te pui în locul cuplului respectiv de-asta de excită nu atât sunetele pe care le fac (deși asta e normal) cât și fac cel mai probabil îți creezi un scenariu cât de cât romantic în minte în timp cei auzi pe cei doi.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Mie mi-e bine cand lor le e bine. Deja uneori ma strecor tiptil langa usa sa ascult daca nu cumva isi fac bine happy

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Asta deja e voyeurism.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Si ce inseamna?

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Că te exiciți când spionezi pe cineva când face sex sau se dezbracă.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Sunetul ala e magic!

| Dismally a răspuns:

De ce nu ar fi? Sunt la fel ca relatiile barbat - femeie.

| CdeMetal a răspuns:

Incă mai ești traumatizat?

| SERIALS explică (pentru CdeMetal):

Ma gandesc la o eventuala relatie.

| CdeMetal a răspuns (pentru SERIALS):

Ești homofob?
De curiozitate.

| SERIALS explică (pentru CdeMetal):

Nu stiu, is homofob dar ma excita cand lor le e bine.

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Mai exact ce te excită sunetele pe care le auzi sau faptul că sunt bărbați?

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Si una si alta.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru SERIALS):

Asta inseamna ca esti homosexual sau macar bi/bi-curious si esti in faza de "denial" ("negare")

| SERIALS explică (pentru AlexCristi97):

Sunt curios cu ce se ocupa ei.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Bati apropo la poponari aia de la tine din odaie? rolling on the floor)))))

| SERIALS explică (pentru Camuflaj2017x):

I-am iertat, le-am spus ca mi se parea ca aud zgomote ciudate noaptea si deja o fac mai incet.

| SERIALS explică (pentru Camuflaj2017x):

Dar le-am marit chiria cu 25%