| Andd_5752 a întrebat:

Ce parere aveti despre sex la prima intalnire ?

16 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Dragoste la prima vedere...

| unione a răspuns:

O parere buna! Cel putin eu as ramane cu fata, nu imi plac aventurile sau persoanele care ''fug'' a 2-a zi, mi se pare o lasitate

| lovenotsex a răspuns:

Inteligent raspunsul xenei, asa gandeste o persoana care stie ce e aia iubire si sex. Daca ai facut sex xu cineva de la prima intalnire, pentru o fata e aiurea daca relatia nu se concretizeaza pe un timp mai lung, evident vorbesc despre fete care tin la imaginea lor.Ptr un baiat inseamna ca a vazut ca poate profita si a zis de ce nu. Dar trebuie sa fi putin mai mult disperat chiar si disperata.Ar fi multe de zis, dar nu am destule detalii.

| Denisa a răspuns:

Nu e nimic rau atata timp cat faci sex pentru ca exista doar atractie fizica, vrei sa "evadezi" sau sa faci ceva nebunii cu cineva pe care nu il cunosti. Daca vrei sa ai o relatie cu persoana respectiva mai bine asteptihappy Poate sa isi faca o parere proasta despre tine daca faceti sex din prima.

| paramore a răspuns:

Destrabalaresmug laughing

| alone a răspuns:

Eu nu st d acord cu asta...

| deea40 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar eu una nu as face. nu e bine pentru ca nici macar nu cunosti partenerul/partenera dar nah poate altora le place.

| Yang a răspuns:

Traim intr-o lume lipsita de decenta, sex la prima intalnire este absurd, trebuie sa fii intr-adevar disperat/a sa o faci la prima intalnire sau esti urat/urata cam astea ar fi motivele.Ma gandesc la fetitele de azi schimba prieteni de 3 ori pe saptamana asta inseamna ca intr-o luna 12 prieteni de 12 ori sex cu o persoana diferita ti se pare normal? Una si buna frate ce inseamna chestia asta toata lumea face sex cu cine nimereste unde nimereste de la 12 ani da-o naibii asa putin respect de sine au unele persoane?

| vyolycy a răspuns:

Las-o balta...cauta-ti altu daca ai intalnit cunva vre'unu desta... oricum prea putin conteaza parerea mea, fiecare e liber sa faca ce vrea, indifent daca nu st sau sunt de acord cu aceste intalniri nu am nici un drept sa judec pe nimeni.fiecare are o mentalitate si isi pune fiecare "ordine in ganduri".winking

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. asta vrea el. sau nu inteleg. da detalii... nu mi se pare ceva anormal nici normall. depinde de fiecare persoana. dar nu cred ca daca il cunosti de 1 saptamana si stai cu el asa d o zi sa te culci cu el parerea meatongue

| Daiana_1431 a răspuns:

Aiurea.

| LittleDreamer a răspuns:

Baietii care vor sex de la prima intalnire nu vor decat o aventura...

| lAuRitAs a răspuns:

Cum sa zici ma "Nam de gand sa fac sex niciodata" da tie ce iti place laba?
si cu intrebare eu zic ca se poate... din punctul meu de vedere

| Molly1 a răspuns:

Depinde de caz...
Daca esti baiat inseamna ca esti: OBSEDAT
Daca esti fata inseamna ca esti: O MAREEEEEEE CURVA!
(vorbesc in general)
Dar tu ce crezi?thinking

| Deny_8224 a răspuns:

Daca e iubite e totul ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam de gand sa fac sex niciodatawinking