| whitenights a întrebat:

Ce parere aveti despre sex la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Abramburika a răspuns:

Sincer.sa incepem asa,daca vrei gen aventura, ti se pune pata intr-o seara pe cineva, e atractie atunci e ok.o faci protejat ca nu poti sa stii, problema e ca ai putea sa il mai intalnesti si sa te arate cu degetul.dar sunt si baieti finuti care te saluta si merg mai departe aducandu-si aminte de acea frumoasa seara.aaa dar sa nu devina obisnuinta asta ca apoi dai in altcevawinking. daca te referi la prima intalnire cu un pretendent intr-o relatie.nu prea se stie ce impresie ar putea sa ii lase!

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Asta e pentru fetele de moravuri uşoare.
Încrederea nu se capătă într-o fracţiune de secundă.
Nu poţi să ştii peste ce nebuni dai.
Şi e mai bine să cunoşti omul de lângă tine,înainte de a te implica prea mult şi de a fi prea târziu.
Băieţilor şi le pare ceva '' grozav '' pentru că au hormonii întinşi la maxim, dar ei nu conştientizează riscurile la care se supun.
Am să-ţi ofer un exemplu concret.
Partenerii nu ştiu mai nimic unul despre celălalt.
Ea e măritată.
Are şi copii acasă.
Lumea vede.
Şi asta poate implica multe probleme.
Şi nemăritată să fie fata şi tot îţi poate aduce probleme, dacă nu o cunoşti.
Vorbe poate spune oricine.
Unii pot minţi mai bine decât spun adevărul.
Dar nu tot ce auzi e adevărat.
Nici măcar în proporţie de 90%.
Deci,nu e indicat.
Presupune prea multe riscuri.
Şi ca fată dacă te implici atâta,poţi găsi un om despre care nu ştii absolut nimic.
E mai bine să eviţi riscurile, decât să le provoci.
Părerea mea.
Ştiu că părerile sunt împărţite şi mulţi vor critica ce spun eu aici, dar nu toţi văd adevărul aşa cum e...

| Narcis2007 a răspuns:

Ar fi fain(pentru barbat)

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cel mai tare lucru care mi sa intamplat; x

| Mynewlifestyle a răspuns:

E o prostie fara rost daca e doar sex fara iubire si cunoastere e oribil happy deci FARA SENS

| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai un feeling ca vei ramane cu el, de ce nu!? Daca nu, mai bine lasa-l sa fiarba in proprii pantaloni si sa mai astepte. Pana la urma fiecare fata/femeie face ce doreste, nu am nimic impotriva cu cele care fac sex de la prima intalnire.

| Kyuubimon a răspuns:

De la prima intalnire?
Asta inseamna disperare.E mai bine sa stai frumuse in banca ta, ca sa nu dai mai tarziu de necazuri.

| YoungManiak a răspuns:

Sex sex... doar atat ma intereseaza big grin sex rolling on the floor big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am? pai e nedrept sa le etichetez pe acele fete care o fac drept fete de moravuri usoare pentru ca si baietii fac asta, insa lor nu li se atribuie o eticheta. Fiecare face ce vrea cu viata lui. Daca ti se puna pata pe cineva la prima intalnire, esti in vacanta, la mare. deprtare de casa si nu mai ai ocazia sa il vezi, asta, try it si gata.

| boogdaan a răspuns:

Soper tare!:X