| AlinElle89 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal?

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Poate sunt eu mai conservator dar daca ar fi sa ma refer in vreun fel, m-as referi la partenera, si cred ca e injositor pentru ea. Si cred ca se potriveste mai bine cuplurilor de gay - fie la ei. Nu am incercat niciodata si nici nu intentionez.

19 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Se pare ca boyfriendul tau ti-a cerut asta? happy, nu-i nimic strasnic, doar ca trebuie sa-l practicati strict conform unor reguli, sa nu uitati de igiena, si de contraceptie, in rest lasati preludiul sa predominewinking

lolita
| lolita a răspuns:

Cui ii place sa il practice cui nu sa nu critice. dar foarte mare atentie ca nu se practica ca si macatul. laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Mi-am adus aminte un banc: se duce un homosexual la doctor si ii zice ca se simte rau si ca va muri, medicul ii zice sa bea o cana de iaurt, doi litri de bere, trei kg de prune, si doi litri de apa rece. pacientul il intreba daca dupa ce va lua toate astea sa va face bine si medicul ii raspunde: -nu, dar macar vei stii si tu pentru ce serveste curu. laughing

| JeSa a răspuns:

Buna!, o parere simpla, Nu-s de acord cu penetrarea "curului"!, Pa, pa!

| simoSTAR a răspuns:

E pentru masochiste :d

| theodoraafi a răspuns:

Mi-e nu imi supa prea bine...
nu prea am de gand sa incerc...
dar cum se zice"Niciodata sa nu spui niciodata!"

| Seline a răspuns:

Dureros.

| r8driver a răspuns:

Eu ca baiat...nu am nici o durerewinking vreau sa aud parerea ta ca fatathinking

| daniDeeDee a răspuns:

Cred ca dureros pentru ea...
nu am incercat, inca... big grin

| jocnecurat a răspuns:

Este murdar si scarbos...

| adiuca a răspuns:

Prima introducere e dureroasa si trebuie sa ti funduletul foarte moale daca strangi de el ca asa e instinctu sa strangi de el te va durea mai rau apoi dupa 2-3 introduceri incepi sa simpti placere te vei excita fff mult si in vagin si in fund deoarece peretele anusului comunica cu cel al vaginui ajungi si la orgasm, iar partenereul tau simte si el mai bine deoarece e locu mai stramt si cand vei strange din buci ii mai provoci placere, ca sa poti face sex anal e nevoie de un lubrefiant sau poti scuipa big grin trebuie sa fie umed penisul si gaurica si intra usor si nu te doare si mai trebuie sa faci treaba mare inainte si sa te speli putin big grin asta e tot, mie si pr meu ne place mai mult ca sexul normal dar acum fiecare cu gusturile lui... si am auzit ca la batranete o sa avem de suferit fete care fac sex anal deoarece muschii o sa fie slabiti si nu o sa mai putem tine si o sa facem pe noihee hee acum nu stiu om vedeahee hee)

| Rox1610 a răspuns (pentru adiuca):

Un raspuns satisfacator

| Mefisto23 a răspuns:

Am deranjat comunitatea gay, Scelerat? Imi cer scuze. Chiar nu am nimic cu voi.

| cristibossu27 a răspuns:

E ceva placut si frumos.mai ales pentru femei daca e penetrata in amindoua parti. adica si vagin si anus.incearca si ai sa vezi ca ati dai drumul de multe ori

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt contra acestui "sport".
Una peste alta, gusturile nu se discută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cit mai multe orificii. Operatii de largire a narilor se fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o perversiune care "reuseste" sa strice si sufletul nu numai trupul. Ai grija!

| gingasul a răspuns:

Innutza ma ingrozesti sincer! ai ajuns si tu la o concluzie finala in ultima parte... vei vedea tu si atunci regretele sunt tardive, dar nu-i nimic daca nu va respectati organismul, el la o vreme vă va pedepsi. Mare e gradina ta Doamne!