| butterfly27 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in 3? sau schimbul de parteneri? Va rog raspunsuri serioase, dau funda.

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Bravo! in sfarsit cineva care vrb fara prejudecati! cica in viata asta trebuie sa incerci de toate nu? mi se pare ceva misto daca ai curajul sa o faci, si sa iti mai spun ceva se spune ca mai mult de 70 la suta dintre femei viseaza la fantezia asta! si nu o spun eu ci este demonstrat de specialisti, doar ca fff putine reusesc sa aiba atat de mult curaj sa o recunoasca si mai ales sa si-o indeplineasca! funda?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu m-ar deranja atata timp cat doua zeite ar fi la "ordinele" mele.Mai ciudat ar fi atunci cand ar trebui sa vad scula altui tip

Răspuns utilizator avertizat
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Foarte bine, daca asa iti place incearca e o experienta destul de ok.winking Cu schimbul de parteneri nu prea stiu dar conteaza sa te simti tu bine si nu baga in seama pe cei care probabil nu vor avea o asa sansa. funda?

| BoBBy a răspuns:

2b+1f = suck
1b+2f = hell yee

| ioana_8925 a răspuns:

O porcarie - parerea mea

| Broadband a răspuns:

Cum faci sex in 3 laughing
1 o su...
altu fu...
si alalat ce face?

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Love drogs and house = 3 -> i love

| Elena_9049 a răspuns:

Iti doresti asta sa faci asta? fa-o, nu cere opinii, simte-te bine, iti dau un link http://www.youtube.com/watch?v=EReBlwPGECs&feature=related SUCCES

| Mada_7170 a răspuns:

Nu imi comvine. Nu sunt curva si nici bufnita.

| FreddieMercury a răspuns:

Normal ca ii pare ca e in 3 daca sunt eu acolo.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Parerea mea este ca esti cam perversa.

| Zapacithaaa a răspuns:

Daca vrei in 3laughing)inseamna ca iti placeee shaormaaa cu de`toate=]]; x

| deadrose2543 a răspuns:

Pai
sexul in trei e tarethinking
doar ca a treia persoana trebuie sa n-o cunoasteti, pentru ca daca sunteti toti 3 prieteni,apoi dupa sexul asta,veti ajunge sa va evitati din cauza celor intamplate
dar oricum, e misto sa fi perversa, stai linistitasmug

| me_2019 a răspuns:

Kjki