| RaduXZ9 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul ocazional? Mie mi se pare o curvasareala totala.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi se pare aiurea să fuți tot ce respiră, făcându-ți din asta unul din scopurile tale principale, ajunge să fie mai mult o irosire de energie și timp. Altfel, dacă e o chimie aparte, dacă e atracție fizică și o afinitate cât de mică a sufletelor, de ce nu? Monogamia nu este naturală, nu văd rostul îngrădirilor, când iubești pe cineva o faci atât cât e cazul spre binele amândurora, în rest îl lași liber.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur si clar, habar n-ai pe ce lume traiesti. big grin

| Holiday a răspuns:

Daca e cu vreo rata, vaca, oaie, etc, desi nu sunt eu deloc puritan, parca e cam mult, macar daca tot ai inclinatii din astea alege una si iubeste-o cum trebuie!laughing

Serios vorbind acum...atata timp cat nu ai o relatie serioasa, sexul ocazional cum ii spui tu, facut cand, cum si cu cine trebuie e extraordinar de benefic ambelor persoane.

| Mak99 a răspuns:

Aici sunt de acord cu Corbul partial,daca nimeresti o tipa cu care te placi cat de cat, exista putina chimie, sexul ocazional e ca o mana cereasca, bineinteles trebuie sa te protejezi, ca nu stii cati au fost in ea si ce i-au dat...