| Corinutsaa a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?
happy
dar anal?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Buna.Este foarte bun sexul oral,mai ales pentru fete de varsta ta,te ajuta sa scapi de stres si te ajuta sa-ti cunosti mai bine partenerul,felatia este un lucru obisnuit in zilele noastre, sexul anal este bun in cazul in care vrei sa ramai virgina in continuare, numai vezi sa nu abuzezi de eahappy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sexul oral e o prostie omeneasca, parca sunt animale care fac asa ceva e repungnant, si cel anal poate sa te lase cu o surpriza asa cum a patit un amic si-a scos-o din anusul prietenelei ei si o avea plina de caca.

| Dash a răspuns:

Ask Bieber!

| Foca a răspuns:

Buna.Dupa parerea mea este ceva normal amandoua, mie nu-mi place anal. Deci Nu se va intampla.
Succes.
Ciao:p

| blaxy a răspuns:

Fiecare dupa preferintza.insa eu nu vad nimic iesit din comun atit cit partenerii isi dau seama ce fac si atit timp cind ei au grija de ei adica de igiena lor.
nu poti spune ca ceva este iesit din comun, sau ca este o prostie omeneaska atita timp cit nu incerci.

Iceman daca ai spus asta inseamna ca nu ai incercat.si nu poti sa spui ca nu-ti plac blugii daca nu iai masurat.

| blaxy a răspuns:

SOny big grinbig grin mai bine taci...

| nimiiiiiic a răspuns:

Amandoua sunt niste prostiistraight face Astea sunt pentru cei care nu se gandesc si la urmariwinking

| Darius_6848 a răspuns:

Cred ca sunt un surplus pentru persoanele care sunt nesatule. sau pentru cei care vor sa experimentze ceva nou. dar daca ai spus sex si nu dragoste, parerea mea e ca o faci doar sa te simti ca le.ai facut pe toate, nu pentru placere. placerea adevarata nu tine numai sa ti.o suga, ci sa te atinga, sa te mangaie, sa iti zica ca te iubeste, sa te sarute, sa simti ca esti iubit (a). restul tine doar sa te f., ti.ai dat drumu te imbraci si pleci. exact cum o faci cu o panarama. parerea mea.

| Kendoman92 a răspuns:

Fiecare cu preferintele sale. Eu unul nu am nimic impotriva

| Iluzionistul69 a răspuns:

Dragostea nu are limite acolo unde exista iubire si placere, igiena e foarte importanta, succes la noi experiente!

| celebrulanonim12_2214 a răspuns:

Sexul e ceva absolut normal dar la varste potrivitetongue