| crazyinlove a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral dar cel anal?

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Anal este placerea barbatilor si oral nu este stralucit. E mai bun cel normal!

6 răspunsuri:
| Gaviota a răspuns:

Cel anal e super..si nu doare delok..sex oral nu sunt de akord.

Răspuns utilizator avertizat
| just4ubr2015 a răspuns:

Ambele sunt super tare excita femeia la maxim si lasa loc de imaginatie odata ce incerci vrei vrea saptamanal sa faci mereu

| derpiiiiiiiina a răspuns:

De ce nu vaginal? Pentru ce sa nascocesti noi tipuri de sex daca este vechiul bunul sex obisnuit?

| yooleonard a răspuns:

Cel anal e bun pentru barbati ca sa simta sh ei ceva daca ele sunt sparte, intelegi? Si cel oral e bun pentru ambii pentru ca excita

Răspuns utilizator avertizat