| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| MonicutZZa a răspuns:

Ceva absolut normal.winking Nu cred ca mai e un tabu sau ceva de genul. E ok, e practicat si, daca nu devin prea peronala, eu una l-as practica.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este optional. Daca are loc in cardul actului sexual depinde de parteneri. Trebuie sa fie comunicare in acest sens.

| George1510 a răspuns:

Pur si simplu...scarbos straight face

| Adyr0 a răspuns:

Scurt si la obiect rolling on the floor

| Miha1308 a răspuns:

Nu as face niciodata asa ceva...

| frumusyk08 a răspuns:

Pai.depinde cu cine il faci. eu nu as opta pentru asta insa sunnt virgina sh opiniile mele sunt mai ...asa dar crede-ma ca daca esti cu el de o peioada lunga si ai fact *** cu el atunci fa-o

| claudi a răspuns:

Super tare

| aalina_9580 a răspuns:

PArerile o sa fie sigur impartite insa conteaza cel mai mult ce simti tu despre asta.
Eu una sint de parere ref. la sexul oral ca atata vreme cat nu este facut din constrangere si este valabila si reciproca poate fi o variatiune interesanta.