| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ce parere aveti de sexul oral?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce părere să am de devierea de comportament sexual?
Pa, pa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu-s contra

| ywar a răspuns:

Pentru cei ce gusta genul e ok. Cuplul ar trebui sa fie extrem de stabil ca sa putem vorbi de asa ceva. Mi se pare mult prea intim. Eu cred ca atunci cand e inevitabil sa vina va veni. Nu fortati mana nimanui ca nu-i placut.

| pietrean a răspuns:

Draga mea, ai 21 de ani,ai un iubit care vorbeste urat cu tine,spune ca esti proasta,nesimtita si ca nu te suporta(am citat din spusele tale).Mai esti cu el? Lui vrei sa-i dovedesti dragostea ta,sub diferite forme? lui vrei sa-i faci sex oral?
Parerea mea,poate invechita,este ca nu asa poti sa-ti arati dragostea fata de un partener! Dar,pentru ca sunt deschisa la minte, cui ii place si isi doreste acest lucru sa faca, este treaba lui! Doar sa-ti faca si tie placere, nu numai masculului!(Si ce placere o fi, sa ti se umple gura cu sperma, zau ca nu prea vad!?)

| WeAreSmart a răspuns:

Nu am incercat ) dar daca fata are un corp frumos, s-a spalat, si nu e paroasa i-as face-o ))

| xCrazyGirl a răspuns:

Eu am facut-o... nu e rau laughing)

| indecis2014 a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Imi dai voie sa te sarut? tongue

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Nu stiu, incearca ca incercarea nu are moarte!happy

| exactcumvreau a răspuns:

Hmm...1.pietrean cine a zis ca trebuie sa ti se umple gura cu sperma poti ejacula pur si simplu in alta parte fara ca ea sa faca vreun contact cu sperma si 2. draga mihaa te contrazic nu-i scarbos absolut deloc mai ales daca tu tii intr-adevar la acea persoana si avand in vedere ca majoritatea persoanelor care sustin ca nu o fac sunt innebunite dupa asta nu prea cred ce zici tu acolo. nici tu nu crezi ce spui si app. vaginul, ochii si penisul sunt cele mai curate zone ale corpului deoarece se curata singure, au un sistem de curatare automat!

Răspuns utilizator avertizat
| pietrean a răspuns (pentru exactcumvreau):

Ce sa spun? Traind in Italia,probabil vrei sa fii la fel cu tinerii care sunt mult mai libertini, mai egoisti, mai dornici de sex, fara raspunderea actului sexual.Dar si varsta pe care o ai, 17 ani,te face sa te crezi "cineva",daca faci "exactcumvreau"(adica tu,doar asta este nickname-ul tau).La varsta ta,cred ca ai o vasta viata sexuala,multa experienta acumulata! Incepand cu masturbarea.(Tu crezi ca ti s-a strambat penisul din cauza masturbarii.)Poate si motivul ca nu stii ce este "perioada fertila"(la varsta asta sa nu stii?),practici mai mult sexul oral!
In ceea ce privesc ochii, da se curata singuri, dar trebuie sa te speli pe ochi, asa si cu vaginul, penisul.Numai ca unele/unii pot avea diferite boli,cu tot spalatul!
Dar,practicarea sexului oral tine de fiecare persoana,asa ca, eu imi pastrez parerea, ca este ceva scarbos, injositor, pentru fata/femeie.

| HueyFreeman a răspuns (pentru WorldAlone):

Cred ca si tu esti dezinformat/a. Nici vaginul nu se curata singur.

Răspuns utilizator avertizat
| SpiidyiLIna3 a răspuns (pentru pietrean):

Nu cred ca este ceva scrbos sau injositor odata ce ii oferi placere persoanei iubite, si care la randul lui si el ar trebui sa iti ofere tie placere. Nu am incercat-o niciodata ce-i drept deoarece cred ca inca nu sunt pregatita insa cand voi gasi persoana care sa merite sa fac asta sigur o voi face. Din pacate romanii inca nu s-au deschis complet la minte si inca cred ca sexul oral e ceva scarbos...

| mihaa42 a răspuns:

Ceva scarbos!

| GameXD a răspuns:

Sex sex sex sex!