| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre site-urile pornografice?

14 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Sunt pline de virusi...

| RAY explică (pentru Hαppiηеss):

Virusi se iau doar prin descarcare nu prin vizionare online

| xKaNzYx a răspuns:

Te-o facut ma!

| shermanbitzz a răspuns:

Sunt un material didactic ideal pentru orele de educatie sexuala din scoli.

| wolder a răspuns:

Prostesc minorii.

| wolder a răspuns:

Aceste filme aduc adolescenti in stadiul in care nu stiu ce inseamna dragostea si aplica doar ce vad acolo

| lolium a răspuns:

Sunt prea exagerate. ar trebui sa fie inlocuite cu ceva mai... realist thinking

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ok,stiu ca sexul nu e ceva scarbos, dar nu-mi place sa-i vad pe altii facand asta.

| justmebi a răspuns:

Sincer mie imi plac laughing

| LordBolton a răspuns (pentru shermanbitzz):

Exact

| Oana92 a răspuns:

Nu am nimic cu ele, dar e necesar ca cei care le vizioneaza sa inteleaga diferenta dintre ce e real si ce e filmat, taiat la montaj, sustinut cu viagra si etc...

Pentru multi filmele porno reprezinta o iesire din rutina, o deconectare si o sursa de idei (o pozitie, o fantezie, etc). Repet, cei ce le urmaresc ar trebui sa fie capabili sa faca diferenta dintre film si realitate.

| Tibi1999 a răspuns:

50%-50% 1la mana iti place 2 la mana poti devenii dependent de masturbare 3 la mana nu recomand sa te uiti in fiecare zi big grin

| Seba2013 a răspuns:

Pornografia doar excita, cu alte cuvinte, iti creaza o fantazie, dupa care instinctul merge, si cand te trezesti ramai insetat. Deci dorinte nerealiste.

| a răspuns:

Ala bala portocala.