| Frogie a întrebat:

Pitipoance/Cocalari
Ce parere aveti despre ei? Ce parere aveti despre site-urile dedicate lor?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma amuza teribil.Site-urile dedicate lor sunt bestialelaughing
Daca ai norocul sa ajungi pe acolo gata, esti vedetabig grin. E un fel de rampa de lansare. N-ai nevoie de altceva decat de dotari exterioare si suficienta prostie pentru a posta poze nud pe hi-5.Degeaba ai hi-5-ul privat au diferite programe prin care pot sa iti sustraga pozele. Poze in Bamboo, piti in masini mai scumpe decat casa lor, coca cu chiloti Dani sh Gabi.Cin` se mai mira? Cin` se mai cruceste? Nimeni. Ei sunt cei care se trag din Homo Gutaasiluswinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu prea le dau atentie, adica e treaba lor e viata lor fiecare face ce vres si cum vrea. Iar site-urile sunt facute degeaba, nu le vad rostul, dar trebuie sa aiba si ei ceva de facut.

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Pai, asa cum au spus si alti utilizatori, probabil ca au prea multi bani la dispozitie, dar si prea multa libertate.Stii cum este, unii nu au leac.winking
In legatura cu site-urile lor, mi se pare foarte interesant acest lucru, deoarece nu am intrat niciodata pe astfel de site-uri, pentru ca de obicei, cand vreau sa ma amuz, caut altundeva prostia, in niciun caz acolo.laughing
In fine, cred ca prin aceste site-uri din contra, se incurajaza unii pe altii.
Bye!`:*

| Nişka a răspuns:

Nici macar nu am fost curioasa sa intru pe un site al lor deoarece nu am fost curioasa. Nu am tangente cu cocalari sau pitipoance deoarece de obicei pitipoancele sunt fetele fitoase, iar cocalarii sunt oameni cu un grad de cultura scazut, si astfel nu as fi avut ce conversatie sa port cu ei -fiind imposibil acest lucru. Ei sa traiasca in lumea...

| Hombre a răspuns:

Despre ei nici o parere. Fiecare trebuie sa-si gaseasca locul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj ce sa zzic, cred ca dispun de o situatie materiala ft buna din partea parintilor si cam li se urca la capwinking. Parere : atata timp cat nu am nici'o legatura cu ei pentru mine chiar nu exista straight face. Si site'urile dedicate lor mi se mare ca sunt la caterinca, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitipoance = fite le urasc... mi se face scarba. Am si eu in clasa una si nu pot sa o suport. In concluzie nu imi plac deloc.

| Fallen1Angel a răspuns:

Mentalitatea de cocalar imi face sila, nu stiu cum sa ma exprim, dar...sti cum se spune: sunt smecherii dar muritori de foame.

| xMUFFIN a răspuns:

Cocalari... pitzipoance rolling on the floor) oare poti sa ai o parere despre aceste persoane? nu cred! site-ul e bestial de fiecare data cand vreau sa ma amuz e un "izvor" de amuzament rolling on the floor