| WarGarurumon a întrebat:

Ce parere aveti despre zicala "Adevaraticavaleri nu vorbesc despre iubitele lor"?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Viaţa mea intimă şi viaţa mea sentimentală este a mea. Nu a prietenilor, părinţilor sau mai-ştiu-eu-cui.
Salut.

| Libelle a răspuns:

Da da.

Tare rau imi pare sa zic ca @Styx are dreptate

| Anca a răspuns:

Apreciez barbatii care nu impart cu prietenii intimitatile noastre.
Si din fericire am avut parte de baieti foarte secretosi fata de prietenii lor laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Adevarata zicala happy

Răspuns utilizator avertizat
| SEAL a răspuns:

E chestie de bun simt si educatie eu vorbesc despre el dar nu le dau nume

| love4u_2128 a răspuns:

Cred ca un baiat care tine la persoana de langa el si o respecta nu vorbeste despre ea, in special la modul de a o umili.sunt de parere ca ce se intampla intre el si ea ar trebui sa ramana numai intre ei.asa e cel mai bine, indiferent de tipul relatiei

| St3ffy a răspuns:

Da Styx ai dreptate, nu t pot contrazice, inse un baiat care intr'adevar respecta persoana langa care sta nu isi permite sa vorbeasca despre ea ca si cum ar fi un obiect "stii mi-am luat o masina cu nu stiu ce motor"