| NightWing a întrebat:

Ce parere aveti "Adevaratii cavaleri nu vorbesc despre iubitele lor"?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Varianta laica si prozaica spune ca barbatul adevarat nu spune ce face-n pat.
Perfect de acord.
O relatie in doi,ii priveste doar pe cei doi,exista o intimitate a relatiilor, publicul e inutil si nu-si are rostul!

| Demonull a răspuns (pentru greece12):

Perfect adevarat.

| DeeaMarry a răspuns:

Mi se pare normal. Ce se intampla intre ei, ar trebui sa ramana intre ei! Nu sa dea fuga imediat la prietenasul lui din copilarie sa ii povesteasca cu lux de amanunte.

| 4b a răspuns:

Iar cei care vorbesc, erau de fapt impostoriwinking

| Ella3133 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este chiar foarte bine, nu trebuie neaparat sa fii "cavaler"(ceea ce e cam rar in ziua de astazi) ca sa nu vorbesti despre fostele tale iubite.Si chestia asta mai tine si de putin respect fata de actuala iubita...

| teo6dia4c99 a răspuns:

Cred ca se refera la faptul ca nu trebuie sa te lauzi la altii cu ce faci tu cu prietena ta. Si mie mi se pare corect! Daca esti prea mandru de ea trebuiesa iesi des la plimbare ca sa vada lumea ca e a ta si nimic mai mult. Funda?

| NightWing explică (pentru teo6dia4c99):

Ai dreptate. Mai bine nu zic ca am iubita si etc despre ea si cu timpul or sa vada cei din jurul meu ca sunt cu ea. O data le-am zis prietenilor ca am iubita pe principiul ca nu imi e rusine ca sunt cu ea.