| NightWing a întrebat:

Ce parere aveti despre citatul "Adevarati cavalei nu vorbesc despre iubitele lor"?

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Foarte corect, ce e aia sa te duci sa incepi sa povestesti in mijlocul targului cum face aia, si cum sta, si cum pupa sau mai stiu eu ce? se presupune ca sunt barbati adevarati (adevaratii cavaleri) care pe de o parte au onoare si nu-si bat joc de "domnite" si, pe de alta parte, sunt prea ocupati sa stea sa faca asta. altfel nu ar mai fi cavaleri, ci ar fi doar niste țațe stupide care nu fac altceva decât sa stea pe marginea șanțului și să țăcăne aiurea din gură laughing

| Xtadelo a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii "cavaleri" big grin
Sincer... cred ca acest citat nu mai e de mult valabil oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True,true...

| unbaiatanonim a răspuns:

Ai cam lipsit la ora de romana, nu?

| lolium a răspuns:

Complet adevarat happy numai ca ei au devenit o raritate. Majoritatea incearca sa para grozavi laudandu-se cu noile cuceriri ..Ar trebui sa le spuna cineva cat sunt de penibili cand fac astatongue

| thefighter1 a răspuns:

"Ba frate, era virgina, da ce buna era la pat dupa ce am aranjat-o..phoaaa, avea niste tate. Am lasat-o pentru ca m-am plictisit de ea bla bla bla" plus alte detalii. Asta e vorba de om idiot nu trebuie sa te dai baiat cu ce prietene ai avut. Era o vorba: "omu prost se lauda cu ce a mancat, cu ce a baut si cu ce a f*tut", intelegi?

| FataCuFitze a răspuns:

Mi se pare corect asa ceva, doar ca nu tuturor li se pare si normal. e cea mai mare prostie sa vorbesti de persoanele care totusi tin la tine...respectiva fata poate ca se va simti stanjenita, insa baietii din ziua de azi nu mai au remuscari pentru faptele lor...mai sunt baieti care spun ca tin la iubitele lor, dar asta pana sa se intalneasca cu restul grupului lor de baieti.