| RilaIepur a întrebat:

Ce parere aveti despre expresia "Adevaratii cavaleri nu vorbesc despre iubitele lor"

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sunt de acord cu ea. Ba mai mult, ar trebui sa fie valabila si in cazul fetelor.
Ceea ce se intampla intre parteneri nu trebuie sa afle si altii, indiferent de cat de prieteni le sunt!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ei bine inseamna ca oamenii rasati, baieii bine educati nu se lauda cu iubitele lor, oricat de deosebite ar fi fiindca nu vrea sa faca pe nimeni gelosi sau sa sparga targul cu asa ceva