| Topsecret2k18 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia fecioara? Eu sunt leoaica si el e fecioara, il vad ff timid si retras in preajma mea si e foarte calm in general. Cand este cu prietenii lui e mai degajat. Am fost impreuna cu el. Au fost niste probleme si trebuie sa ne despartim, era o perioada grea si simt ca intre noi mai e ceva. Sunt sanse sa ne impacam? Noi inca vorbim. Se mai intoarce aceasta zodie? Un lucru, am obervat dupa despartire ca e putin gelos pe cel mai bun prieten al meu. Statea efectiv sa-i observe in amanunt comportamentul lui. Ce puteti spune despre situatia asta? Si ce ar trebui sa fac? Urgent. DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Ce intrebare cretina.

| Violleta2022 a răspuns:

Fugi de barbatii fecioare! Nu-i compatibilitate. Aparent sunt tacuti, dar in realitate te judecata si tocata marunt. vei simtii curand pe propria-ti piele.
Te va ingenunchia, fiindca nu suporta sa-i iei fata si sa-l eclipsezi, stand in umbra unei leoaice. Curand va incepe sa foloseasca sarcasmul si usor-usor sa-ti impuna diverse lucruri, daca nu esti dispusa sa le faci, te va santaja... ameninta si chiar va rupe relatia, ca sa-ti arate ca nu exista alta cale, decat a lui.
Persoal, cred ca-i pierdere de vreme cu fecioarele.

| Vikaa a răspuns (pentru Violleta2022):

Hai sa nu ii bagam pe toti barbatii fecioara in aceeasi oalalaughing Poate sunt un pic nasty si cauta cateodata nod in papura, dar sunt cei mai devotati unei relatii, sunt cei mai buni, chiar daca ai relatie cu ei poti sa tii faci cei mai buni prieteni, depinde mult si ce zodie esti tu, ca nu toate zodiile au compatibilitate cu fecioarele si depinde mult si ce ascendent ai.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vikaa):

Cunosc 4 barbati fecioara si unul din ei curvar ordinar, iar altul care isi insela sotia ani de zile, pana a anuntat-o din senin ca vrea divort si in ziua cand a obtinut divortul, s-a mutat la amanta, cu care traia de fapt de ani buni.
Asadar, chestia cu "devotatul" tine de personalitate, nu de zodie.

| Donsavas a răspuns:

Este normal sa fie mai degajat intre cei de acelasi sex cu el si intre amici cu care poate vorbi aproape orice. Lângă tine e mai retras si calm fiindcă probabil esti tu cea mai activa sau instabilă în relatie. Se încearcă un echilibru.

| Marius22222222222 a răspuns:

Cu tine ar trebui sa poata vb orice. Prieteni vin si pleaca. Iubita ramane alaturi. Funda?