| sanyy a întrebat:

Ce parere aveti destre barbatii care vor sau le place sa fie curtati? Cei doresc ca fata sa faca primul pas de exemplu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cei carora le place sa fie curtati de fete, vor avea cam mult de asteptat. In privinta sexului, baia este tot ceea ce-i satisface.

| Andreeush a răspuns:

De ce ar trebui să avem o părere?
De ce trebuie mereu băieții să facă primul pas?

| Frank51 a răspuns:

E ceva normal, nu toti avem tupeu de psihopat ca Freaky boy. Dar daca vezi ca fata te place nu iti fie mult si fa tu primul pas ca doar e clar ce se intampla.

| Katie1356 a răspuns:

E ok ca din cand in cand sa faca si fata primul pas, de exemplu in cazul celor mai timizi sau care chit ca le dai 1000 de semnale nu vad ca ii placi. Dar nu e bine sa faci un obicei din asta si tu sa nu iti dai silinta deloc atunci cand vine vorba de cucerirea unei fete, pentru ca e simplu : eu ma bag in seama cu tine o data, de 2 ori, dar daca tu dupa tot dupa mine astepti, astepti degeaba. happy