| alincik_8717 a întrebat:

multi zic ca nu e normal sa te intilnesti la virsta de 14 ani voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

E ok...
dar se baga astia
parintiisad
si se duce naibii tot
adica eu vad ceva normal in lucrul asta, mai ales daca stai la oras, ca na esti in oras... e altceva.
dar daca ii zic maicamii incepe``ce? baieti? la varsta asta?``de parca vezi Doamne ar fi o suta.nu unul singur.
e dusa... uneori
asa cu noi...astia de vreo 14 -15 ani.vesnica problema:parinti demodati cu gandire inapoiata...
adica bun, au si ei dreptatea lor dar nici chiar asa.

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Iesit la un suc, o prajitura, o plimbare + un pupic - nu e nimic rau

doar sa nu ajungi in chestii de gen: te duci cu prietenu sa te intalnesti cu gasca, faceti party cu droguri, alcool si sex.
atunci nu mai e bine.

dar asa e ok.

| TeoPT a răspuns:

P. S. Am 13 ani si nu vad ce e in neregula la o intalnire. Dar sa avem o limita. Ceea ce am scris mai sus

| TąNyą a răspuns:

Eu zic că e ok de la 14 ani şi nu de la 12, 13. tongue
Adică na la 14 ani şti mai multe şi ai şi buletin O_O.

FantaSZy.

| Lora a răspuns:

Dragostea nu are varsta sau limitewinking fa ceea ce simti!

| Ionutzz97 a răspuns:

E ft normal

| Byencutzz a răspuns:

Uite care e faza o sa zici ca vb ca maica-ta sau ceva in genu dar eu zic ca vasrta nu este potrivita pentru ca odata ce incepi nu te vei mai opri crede-ma si d la liceu in sus ai tot timpul din lume sa-ti faci iubiti... sti care este problema? baetii vorbesc intre ei si daca ii schimbi prea mult o sa fi considerata o fata usora asa ca ai grija cu cine stai si mai intai de asta cunoaste-l binewinking :* succes

| Kitty a răspuns:

Este foarte normal!

| Shinen a răspuns:

La 14 ani nu este rau sa te intalnesti cu cineva, daca il placi.

Succes!

| Adina a răspuns:

E normal:]
doar ca parintii mereu comenteaza de parca ei n`au avut prietenihee hee
Oricum e bine sa te intalnesti, sa cunosti persoane. pentru ca multe casnici se destrama din cauza astahee hee
N`au avut multe iubite/multi iubiti si.nu stiu cum sa se comporte.
Nu stiu ce`i iubirea:]

| aura_1762 a răspuns:

Pai eu cred ca e foarte ok ca sa zic asa, poti sa te tii de mana, intalnire, pupici DAR nu sex sau in cele mai rele cazuri cu toate ca nu cred ca vei ajunge la droguri. dar oricum daca vrea sa faci sex cu el eu i-as trage papucii si o palma pe deasupra pentru. ca dragostea nu se rezuma numai la sex e mai mult iubirea pe care o simti(nu faci). dar daca nu se intampla sa faci sex sau sa te roage asta, sau droguri e foarte tare inseamna ca te iubeste si poti sa stai cu el cat vrei bafta fundita te rog frumos?

| Anonim_5618 a răspuns:

E ok. nu e f mica varstahee hee

| geo_1909 a răspuns:

call meu cm *** al varsta aia:-o eu cred cai o idee tampitacall meu tu ce crezi?

| alincik_8717 explică:

Nu stiu ce sa fac ca parinti imi interzic sa ma intilnesc dar eu tin mult la el si el la mine si nu vreau sal pierd

| ursuletsssss a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine cum sa-i spui mamei ca vrei sa iesi?

| Gorbatenichii_Vadim_2002 a răspuns:

Spune ca te-ai inscris la un cerc de fotbal, dans sau de genul sau pur si simplul esi afara cu prietenii