| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți? E greșit sau aș putea fi catalogată ca fiind ușoară dacă îl las pe iubitul meu sa îmi atingă și vadă sânii având în vedere faptul că nu suntem decât de aproape 1 lună împreună? Ne cunoaștem de 3 ani și am fost prieteni foarte buni înainte de a ne da seama că vrem să fim și iubiți. Ar părea aiurea să îi permit? Data trecută când ne-am întâlnit a vrut să îi vadă și să îi sărute, dar nu l-am lăsat. Însă acum as vrea sa îl las.

12 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cam devreme pentru asa ceva. Nu esti catalogata usoara daca ii permiti asta dar pare ca tipul se cam grabeste si ar putea sa se gandeasca ca o sa faca sex mai usor cu tine daca deja ii permiti asta. Se poate sa nu vrea ceva serios de la tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca consideri ca d.p.d.v. psihico-mintal esti suficient de pregatita, in acel caz bineinteles ca poti sa-i permiti sa-ti atinga sanii si sa ti-i si sarute/mozoleasca. Fiindca va cunoasteti de foarte multa vreme, acest aspect reptrezinta un atu in favoarea ta. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e cu iubitul tau, nu, nu esti femeie usuratica! Este perfect normal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu iubitul tau poti sa faci ce vrei tu, nu ai cum sa fii usuratica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu l-as lasa sa-mi vada sanii pana in ziua nuntii.Ar fi imoral din partea mea.

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Sună romantic.

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sună de pe vremea comuniștilor

| Jonas94 a răspuns:

1. Care este definiția femeii ușoare?
2. Ce-ți pasă?
3. Catalogată ca ușoară de către cine?
Mi se pare că te reții prea mult, din punctul meu de vedere, strict bărbătesc.
Ideal, este să o luați cu ușurelul, lasă-l să te exploreze încet, bucată cu bucată. Dacă totuși te va crede ușoară, este un bou sinistru, cu care nu merită să-ți pierzi timpul.

| VI3 a răspuns:

Întrebare pusă la caterincă laughing

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Din moment ce sunteti impreuna, nu pare ca sunteti o femeie usuratica. Daca acesta doreste si vrei sa-l lasi si tu, lasa-l.

| pixeltinker a răspuns:

E ok dacă sunteți împreună, dar sa nu stea cu tine doar pentru corpul tău.

| Gabriel3103 a răspuns:

Lasa baiatu sa te bucure, ai incredere