| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti fetelor? de baieti din ziua de astazi? pro contra dau funda la cel mai bun raspuns.

18 răspunsuri:
| grab a răspuns:

E numai pentru fete intrebarea? happy daca era pentru baieti as fi spus ca multi dintre baieti uita ca trebuie sa devina barbati si victimizeaza excesiv pe TPU in ce priveste fetele.

| Mussette a răspuns:

Pro sau contra, n-ai ce face, fiindca traiesti in ziua de azi, nu acum un secol sau in viitor. Si ar trebui sa faci distinctie intre baieti. u sunt toti la fel. Dar asta depind si de tine, de ce oferi si de ce vrei. Uni sunt trecatori prin viata, iar altii stiu sa se aca simtiti si vesnic prezenti.

| Happyjump a răspuns:

In ziua de astăzi e plin de obsedați, pedofili, misogini, egoisti, afemeiati, cocalari si culmea ei au mereu iubite, pe cand baietii super OK nu au, la fel si in cazul fetelor, toti fug dupa tarfe, si fetele de treaba ramân singure, dar ce ma deranjează cel mai mult este ca cei de treaba sunt băgat-o in aceeasi oala cu cretinii, de cat ori n-am auzit oameni sa critice adolescentii, copii respectiv tinerii din ziua de astazi, cum ca se gandesc numai la droguri si la sex, ca n-au nici un chef de învățat, pe cand unii sunt extrem de Inteligenți si nu se *** la 10 si nu consuma droguri de orice tip.

| DarthRevan a răspuns:

Mie imi plac fetele naturale fara fond de tine, iubesc emotiile lor, si de obicei imi place o fata pentru ceea ce e, nu pentru ca arata nemaipomenit, conteaza si fizicul dar interiorul schimba tot.Si asta e mult mai important decat daca te-ai culca cu 10 curve.

| DarthRevan a răspuns (pentru DarthRevan):

Fond de ten scuzati greselile.

| Ezeru a răspuns:

Nu sunt fata, dar sper sa nu te deranjeze si opinia mea.
Daca am sta sa ne gandim ambele sexe au greselile lor, dar oameni in general pun etichete la orice fara sa cunoasca imprejurarile. ( Daca stiti sociologie stiti despre ce vorbescwinking )
De exemplu : Daca ne-ar povesti o prietena/prieten de relatia lui esuata ( iti dai seama ca isi spune punctul ei/lui de vedere si povestile vor fi imbogatite cu diverse sau trase spre exagerare ) si enumara tot ce a facut ala/aia si evita cu desavarsire greselile ei/lui. Ce parere putem avea noi? Ca prietena/prietenul nostru e lemn de icoana si ca ala/aia este un nemernic/ o nemernica...
si uite asa incep toate caracteristicile si formarea majoritati.
Daca am sta sa facem o recenzie nu cred ca toti cei etichetati drept infidel/infidela etc... ar fi asa cum sunt etichetati...

| Andreutza098 a răspuns:

Bună!
Majoritatea băieților din ziua de astăzi sunt needucați, vorbesc urît, și au doar scopuri...Dar sunt și băieți buni, sinceri care respectă fetele, persoanele mature, nu vorbesc urît. La fel și fetele. Sunt fete care-și vînd trupul, se droghează, fumează, consumă băuturi alcoolice etc. dar sunt și fete cuminți.
În concluzie majoritatea băieților din ziua de astăzi sunt needucați, și majoritatea fetelor de asemenea sunt needucate, repet majoritatea ...nu toți.
Aceasta este doar părerea mea constructivă, sper să nu mă judeci greșit.
Pa, pa.

| rebiik a răspuns:

Si pro si contra! Pro pentru ca au atitudine si nu prea cred ca o fata are nevoie de un urat si batut de soare in cap! Contra pentru ca unii se cred zeii si nu sunt, rar acesti baieti iubesc fetele care-i iubesc.

| ColyR a răspuns:

Unii acum sunt foarte de treaba altii trist sa imi spun parerea despre ei

| DarthRevan a răspuns (pentru ColyR):

Depinde ce cauti, depinde si de fete dar si de baieti, conteaza si ce tip de relatie vrei, si ce doresti de la viata. Va multumesc pentru opinii.

| Anda31 a răspuns:

Sincer,in ziua de azi un baiat iese cu o fata numai ca sa obtina ceva in schimb si aici ma refer la sex.Or mai exista si cazuri care sunt diferiti...dar in general asa sunt.

| DarthRevan a răspuns (pentru Anda31):

Da ai dreptate, eu nu judec asa o fata, am mai spus si o sa zic e mai important interiorul unei fete, decat fizicul, si fizicul conteaza dar interiorul face diferenta.65% comportament, si 35% fizic.

| Azpilicueta a răspuns:

Sunt baiat si raspund la intrebarea ta
-Jigodii dure (uni baietii)
Care vor doar sex sex sex sex sex sex sex sex happy
Un baiat trebuie sa fie cu iubita lui grijuliu, atent, iubaret, romantic, saritor si atunci cand i se adreseaza un cuvant urat iubitei sale sa ia foc sa faca pe dracu in 4 pentru a lua apararea iubei sale
Dar imi pun intrebarea voi fetelor de ce ne inselati si ne mintiti ca ne iubiti?

| Fran636 a răspuns:

In ziua de azi rar gasesti baieti care au o inima si respecta o fata, sunt multi care doar isi bat joc de fete sau le rupe inima... Unii nu-si dau seama cat de dureros e sa ranesti o fata dar tot o fac, unii sunt sufletisti si nu ar face rau niciodata unei fete dar sunt rari...

| DarthRevan a răspuns (pentru Fran636):

Asta spun baieti de fete, ca ele vor bani, ce amuzantii sunteti, toti sunt chiar pe dos, ei spun ca voi nu sunteti cum trebuie, si acum voi spuneti ca noi nu suntem cum trebe.Pentru mine fizicul e 35 % si comportamentul, temperamentul 65%.

| DarthRevan a răspuns (pentru Fran636):

Dar fetele isi dau seama cat de durereos e cand inseli un baiat? ce zici, conteaza cum gestionezi acel cuplu, nu ca esti indrgostita si da inima ta e plina de flori, nu exista asa ceva iubirea inseamna si disciplina si greutati nu doar amor si fericire. Fericirea inseamna si lucruri mai grele, care iti satisfac adevarata fericire