| AllTogether a întrebat:

Ce parere aveti...in ultimul timp(cam 4-5 luni)m-am apropiat de o colega de clasa insa e ciudat cand vorbim prin intermediul internetului parca suntem cei mai buni prieteni si dam frau la toate sentimentele, dar cand ne vedem fata in fata sau pe afara parca nici nu ne cunoastem.Credeti ca ma place? Mie mi se pare draguta.Va rog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Doamne, de ce mai intrebi?
Evident ca te place!happy
Da-i bice si fa tu primul pas, daca nu, nu va evolua relatia.
Ai curaj si spune-i sincer ce simti pentru ea:*.
Va aprecia asta:X
Funda?!
Baftaa!winking

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti sigur ca ea stie cu cine vorbeste pe net?

| BLeur a răspuns:

Salut.

De obicei, băiatul face primul pas..asta aşteaptă ea. dacă nu faci primul pas, ea nu-l va face niciodată. Da, te place.

| LostInBubble a răspuns:

Da, te place si se asteapta sa faci primul pas.
Du-te dupa ea, nu mai sta!

| AllTogether explică:

Sa mentionez ca am 12

| anonimcusangerece a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa te place!