| Pufulete467 a întrebat:

De vreo luna m-am apropiat de o colega de la munca, in sensul ca vorbim pe Facebook, ne-am cunoscut mai bine etc. Vineri am condus-o pana acasa si pana sa plec m-a sărutat, timp de câteva minute. Însă de atunci am vorbit mai rar si nu ne-am mai întâlnit in afara serviciului. Mi-a spus de dinainte ca are prieten dar ca nu il iubește. Însă acum mi se pare ca a devenit cam rece cu mine. Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu isi gestioneaza foarte bine sentimentele, iar asta o pune pe fuga.Da-i ragaz, isi va reveni!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca nu a fost multumita de modul cum ai sarutat-o si de aia s-a departat de tine.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai ar trebui sa discuti cu ea, sa iti spuna daca te place si daca te place ar trebui sa se desparta de iubitul ei.Nu te baga in relatia lor, ea sa se desparta de el, nu sa le sabotezi tu relatia.