| Alexxxx18 a întrebat:

Ce parere aveti voi fetele despre sexul pervers? Si cum v-ar placea sa fie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tie?
De ce nu ne spui intai parerea ta, iar apoi iti spunem si noi.
In primul rand, defineste "sex pervers" ce inseamna pentru tine, pentru ca, ceea ce pentru unuii inseamna pervers, pentru altii poate insemna normal, fiind doar o chestiune de alegere si preferinta personala.
Deci, ce intelegi tu prin sex pervers?

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Adica se refera sa sex oral, anal, normal, injuraturi, bataie, alte minuni

| LabaCeaDeTreaba a răspuns:

Ai vreo8-12 ani du-te la o fata si intrab-o in particular daca vrea o partida de sex... O sa iti placa(glumesc nu fii prost. Vei avea probleme)

| LabaCeaDeTreaba a răspuns:

Ai vreo
8-12 ani du-te la o fata si intrab-o in particular daca vrea o partida de sex... O sa iti placa(glumesc nu fii prost. Vei avea probleme)