| rusnacvalentin a întrebat:

Ce parerea ai despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Mie imi placebatting eyelashes
sa primesc mai alesssss, dar si sa-i ofer iubitului meubatting eyelashes o fac din placere nu din obligatie.si chiar nu consider ca ar trebui sa ascund asta...cum fac majoritateahappy

11 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

TPU e site de fete. Cate raspunsuri sincere te astepti sa primesti? laughing
Ca, stii deja parerea barbatilor despre sexul oral (cred)

| ȚiganTranspirat a răspuns:

O chestie gretoasa.

| dragos9234 a răspuns:

Sex oral=viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si atunci cand partenerii cad de comun acord?
"Eu as tine putin in gura si l-as scuipa in fata pe ala care si-a dat drumul in gura mea si are pretentia sa inghit...bleahhhh", ti-am zis eu aseara ca este ceva in neregula cu tine? ti-am zis laughing nu faci sex oral dar ai sta sa-si dea ala drumul, doar de proba nu?winking

| Pitzipoanca a răspuns:

E foarte tarehappy.

| papusica987 a răspuns:

Multumesc pentru fundita.

| richarddawkins a răspuns:

E o forma de sex practicata de mult timp nu e ceva nou

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

E un lucru lipsit de sentimente si respect, care oamenii il practica pentru placerea partenerului, sau pentru bani. deonde de pers!

| MaicutaMaui a răspuns:

Este un Tabu happy

| roxyflory a răspuns:

Psss...care e cea mai grea limba?(prima care o dai)ceva de genu credlaughing

| DaRyuSN a răspuns:

Noua barbatilor le place. Fetelor sau nu le place sau le este frica sa recunoasca ca le place!