| Nimeniii a întrebat:

Ce planuri aveti pentru Sf.Valentin?big grin Eu vreau sa il fac pe iubitul meu sa fie cel mai fericit din lume.Insa am nevoie de niste planuri.Heeelp meee!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| isabellle a răspuns:

Dacă te iubeşte, tu vei fi cel mai frumos cadou pentru el.
părerea mea este să îi iei ceva micuţ, nu pre extravagant, să il dăruieşti cu multăă dragoste, iar în rest să petreceţi o zi împreună, prin parc, poate mergei s mâncaţi cevaa.
O zi delicată, frumoasă, plină de iubire love struck
succes şi vezi ce faci! :*

Răspuns utilizator avertizat
| stipasha a răspuns:

O noapte de neuitat, flori, petale, o cada plina cu apa - spuma, sampanie. si multa luminari... si ca la incheieri dragoste!