| RrreeallTtiiMee a întrebat:

am nevoie de niste idei pentru sf.Valentin,pentru iubitul meu, ceva frumos, nu stiu nu-mi trece nimic prin cap, nu ceva foarte scump. Poate ma puteti ajuta voi, ce ziceti? Funditaaa!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

2 răspunsuri:
| UnSimpluGand a răspuns:

Daca vrei sau ai talent ii poti scrie o poezi si sa o pui pe o poza de-a lui sau una cu voi 2...

Daca nu ai talenyt la poezi ii poti lua un ursulet...sau o inimioara...

Sunces...

Funda...love strucklove strucklove struck?

| RrreeallTtiiMee explică:

Da iti recfomand sa nu faci asta!