| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce ati face daca iubitul nu v-ar lua nimic de Sf.Valentin?laughing)

32 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,ce-ar fi?
Crezi ca conteaza mai mult sa-mi ia nu stiu ce urs cu inimioare dantelate, decat sa-i vad zilnic in ochi multumirea ca ne apartinem unul celuilalt?
Lucirea aia fericita din ochii lui si zambetul calm, sunt cadoul meu zilnic si sursa fericirii mele!
Putin imi pasa de toti sfintii Valentini din lume, eu serbez in fiecare zi!

| mona a răspuns:

M-as supara pe moment

evenso
| evenso a răspuns:

Nu ar fi o tragedie, important e sa te iubeasca.

| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt fata.Dar asta conteaza pentru tine? Poate a uitat sau nu are bani pe moment.Esti materialista.Pacat.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nimic! absolut nimic, pentru ca nu e ziua noastra a Romanilor, e o sarbatoare imprumutata, suparare ar fi de ziua mea de nastere/de cununie etc dar nici atunci pentru ca stiu ca ma iubeste si de 24( 25 facem in aprilie) de ani e alaturi de mine si invers..deci...
O zi frumoasa sa aihappy

| Awesom a răspuns:

Din perspectiva mea eu consider 14 februarie aka Valentine's Bullshit, o consider o zi obisnuita, si o sa-i iau ceva simbolic, pe 24 de Dragobete.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu mi-ar pasa, nu e sarbatoare roamneasca si plus de asta nu am nevoie de orice papitzoi din partea lui ca sa vad daca ma iubeste. daca mergem sa mancam o shaorma si nu imi aduce nimic eu tot il tin langa mine si nu ii dau drumu...

| wolder a răspuns:

Ne-am suparalaughing daca pentru noi conteaza aceasta zi si DACA o sarbatorim.
Eu personal nu o sarbatoresc si vreau sa primesc in alte zile cadouri: aniversarea relatie, de ziua mea etc

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e asa o tragedie ca nu iti cumpara nimic cadou cu ocazia unei zile importante din America pentru a scoate bani de la oameni?

| Auslesse a răspuns:

Eu,sincera sa fiu, n-as face absolut nimic! de ce? pentru ca eu nu cred in ziua asta, pentru ca nu e a romanilor.
si chiar de-as crede, tot n-as face nimic pentru ca nu se merita sa ma cert pentru un cadou sau o atentie din partea lui.
pentru mine, elar fi de ajuns!

| Corinnààà a răspuns:

Mi se rupe de Sf. Valentin.

| Azµre a răspuns:

Multe pretenții aveți!

| Ycu a răspuns (pentru Azµre):

Copii astia, vad acum in prietenii lor doar inca o cale de isi umple dulapul cu bijuterii.

| Demonull a răspuns:

Umm,trebuie sa iau legatura cu fostele, sa vad ce reactie aveau.Revin cu un raspuns

| AndyLavy a răspuns:

Nimic. nu astept vreun cadou. mi-as dori doar sa fim unul alaturi de celalalt, asta ar fi cel mai frumos cadou.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Doar nu o sa-l strang de gat! Ma comport cat mai normal si mai firesc. Si apoi dragostea adevarata nu sta in cadouri, deci pentru mine nu au nicio valoare sentimentala.

| Raiiiisa a răspuns:

Cadouri imi poate darui in fiecare zi, nu este nevoie de Sf.Valentin pentru o atentie.Cu siguranta nu as incepe sa fac crize si sa ma bosumflez, faptul ca l-as avea langa mine, pentru mine ar fi totul, suficient ca sa ma simt fericita.

| Ycu a răspuns:

O fata cum zici tu, adevarata, nu asteapta cadouri de la partenerii lor si nu se uita pe internet dupa aia cat a costat respectivul cadou, un sincer te iubesc din inima, si ziua respectiva petrecuta impreuna, mi se pare suficient, ba chiar perfect.

| Dyaanaa a răspuns (pentru Ycu):

Si mie mi m-ar parea perfect dar daca nici asta nu se intampla..inseamna ca?

| Ycu a răspuns (pentru Dyaanaa):

O zi dedicata din februarie iubitei cu ocaziua Valentine`s Day, sau de Dragobete, mi se pare aproape obligatoriu, daca nu atunci, relatia chiar nu are nici un rost, inseamna ca e platonica.

| Dyaanaa a răspuns (pentru Ycu):

Aici am vrut sa ajung. daca are sau nu rost.

| Dyaanaa a răspuns (pentru Ycu):

Pentru mine orice gest cat de mic conteaza dar daca nici gestul pe care daca iubesti ar trebuie sa il simti sa il faci nu se intampla...ori e vorba de nepasare ori nu simta sa il faca deci relatia este o relatie platonica!

| Ycu a răspuns (pentru Dyaanaa):

Exact!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Dragostea lui e aceeasi in fiecare zi nu se schimba de sf.valentin si daca e sa iti faca cadouri poate sa iti faca in orice zi gestul conteaza nu ziua cand face.deci nu ar fi nici-o tragedie

| DiazAndreea a răspuns:

Nimic nimic? macar o floare acolo. as fi trista dar daca il iubesc si imi face cadou altadata ceva il iert, trec cu vederea

| monutza90 a răspuns:

Eu as zice ca ma iubeste dar poate nu a avut timp sau bani sa imi ia ceva

| dishea a răspuns:

L-as eutanasia.

| Roxx123 a răspuns:

Pai,eu sinecr nu m-as simti prea bine, daca nu mi-ar lua nimic,, inse as trece peste asta, caci importanta e iubirea si gesturile marunte, Tot ce imi trebuie este sa imi arate ca ma iubeste...nu imi trebuie cadouri, desi imi face destul de desbig grin

| LiiaX3 a răspuns:

Nu as face nimic, important este ca ma iubeste si ca il iubesc si asa este tot ceea ce conteaza pentru` mine.

| lucatamas589 a răspuns:

Poate a uitat

| kOiNAka a răspuns:

Eu nu am pretentii de la el happy. Sunt multumita de faptul ca ma iubeste si asta e un cadou mai mare ca toate :p. Decat sa fiu,, fata care umbla dupa bani,, mai bine sa-mi aduca o floare dp strada... laughing Ca... fetele materialiste nu st privite asa bine.