| blackshadow82640 a întrebat:

Ce pot face...ca i-am spus unui alt coleg despre problema mea cu crushul si acum el a inceput sa vbeasca cu mine si eu cred ca ma place ca in timpul orelor se uita la mine si m-a invitat la starbucks si nu stiu cum sa-l intreb daca ma place.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa-l intrebi nimic, iti va spune el daca te place.

| alina2k18 a răspuns:

Il iei de mana gen din gresealawinking si vezi daca si el reactioneazawinking

| barosanu69 a răspuns:

Intrebare penibila pusa de o copila proasta.
"get a life!"

| Sara1248 a răspuns:

Il bagi in friendzone laughing Tu te comporti normal si daca e ceva mai mult, ii spui gandurile tale. happy

| WaterMalone a răspuns:

Eu zic sa ai grija de ce faci la scoala si nu de ce contact vizual faci cu colegii