| anonim_4396 a întrebat:

Deci,am o fata foarte frumoasa in clasa (sunt a 9-a) dar nu stiu daca ma place.Treaba e ca se uita des la mine(gen in timpul orelor,cand ma mai uitam si eu la ea sau la alt coleg o vedeam ca se uita la mine), rade la glumele pe care le fac eu, etc.
A 2-a faza e ca nu stiu daca are prieten, si cum ea e mai timida mi-e teama sa nu mai vorbeasca deloc cu mine daca o intreb happy
Ce spuneti? Ma place sau nu? Sa o intreb/sa ma bag in seama cu ea mai des?
Dau funda! Fara raspunsuri care nu-si au locul, va rog.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| незнакомкa123 a răspuns:

Pai ar fi mai bine de la inceput sa-i tragi mai mult atentia, sa te afli mereu in preajma ei, servesti-o cu o ciocolata, apoi dupa putin timp spune-i ca o placi din ce in ce mai mult cand esti cu ea si daca ea iti va raspunde ca si ea te place atunci totul va fi ok

| anonim_4396 explică (pentru незнакомкa123):

Treaba e ca e cam timida gen rar baga in seama desi pe mine ma baga mai des decat pe restul (zic eu).Eu as vrea gen sa dea un ''semn'' daca stii ce vreau sa zic ca e singura si ca ma place ca, pana acum doar se uita (ne uitam) unul la altul dar tot nu stiu daca e singura sau nu si nu prea vreau sa o intreb asa direct happy
Mersi mult de raspuns.

| незнакомкa123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ti-am zis incearca prin gesturile alea mici, atceva nu ai ce face