| doolceata a întrebat:

Ce pot face cin un baiat imi propune intilnire iar peste citeva zile il vad cu alta?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Probabil e la capitolul... testari! Accepta o intalnire si o sa vezi ce a vrut de la tine!

| MaeRi a răspuns:

Probabil cauta o fata anume si se intalneste cu mai multe.Sau daca nu este un ''player'' umbla cu mai multe fete deodata.

| kynet a răspuns:

L-ai refuzat cand ti-a propus? sau ati iesit si pe urma l-ai vazut cu alta?

| doolceata explică (pentru kynet):

Cin mi-a propus n-am acceptat...si dupa vreo 2 zile l-am vazut cu alta...sad

| kynet a răspuns (pentru doolceata):

Pai omu te invita...tu il refuzi raised eyebrows ce te astepti? sa te mai invite inca odata?