| Desabafo a întrebat:

Ce pot face pentru a ma impaca cu fosta iubita? Mentionez ca am fost 2 ani impreuna si s-a ajuns intr-un punct in care a trebuit sa ne despartim. Am avut o perioada in care a vorbit normal cu mine, iar acum imi vorbeste...sa zic asa in sila, este rece cu mine. Dau funda! Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai daca spui ca intr-o perioada vorbea normal cu tine iar acum abia iti mai vorbeste,poare are totusi ceva,o fi suparat-o cevathinking Daca stii ca si ea te mai place si mai tine la tine ii poti propune sa va intalniti pentru ca vrei sa vorbesti ceva cu ea,si ii poti spune ca tu inca mai ti la ea,in tot acest timp ti-ai dat seama ca iti este greu fara ea, ca inca o mai iubesti si daca vrea sa mai dea o sansa relatiei voastre, ii spui sa se gandeasca ca ati petrecut 2 ani minunati impreuna, aveti amintiri, clipe frumoase si daca inca mai tineti unul la altul ar fi pacat sa nu dati o sansa relatiei.
Bafta si sper sa te impaci cu eahappy

4 răspunsuri:
| smile4u a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, tu o cunosti cel mai bine. Ai mai cucerit-o adata sigur vei reusi si a doua oara! Trebuie sa...te bagi pe sub pielea ei, sa-i acorzi mai multa atentie, sa-i faci complimente, sa-i arati ca inca e importanta pentru tine si ca o vrei inapoi. Incearca sa faci ceva dragut, care sa o inmoaie. Poate sai iei ceva de ziua indragostitilor, ceva romantic. Sai zambesti si sa o faci si pe ea sa zambeasca si pe ocolite sa-i arati ca inca ti la ea, sau sai amintesti unele din momentele frumoase petrecute impreuna. Apoi daca nu va mai fi asa de rece cu tine vei putea sa incerci sa i iei de mana...si cred ca incetisor o vei recastiga. Pe mine asa m-a recastigat iar acum sunte din nou impreuna, nu ne-am mai certat de 1 am jumate. Succes!

| RxTx a răspuns:

Sunt o gramada de fete
nu merita niciodata eforul de a te intoarce

mergi inainte
evolueaza

fiecare sut in fund inseamna un pas inainte

| white_2190 a răspuns:

Pai daca vorbeste cu tine asa...sunt 2 posibilitati din pc meu de vedere...ori s-s plictisit de tine si si-a gasit pe altcineva intre timp.ori ai gresit cu ceva si nu mai vrea sa continue relatia cu tine vorbeste cu ea deschis si fa-o sa inteleaga ca ai nevoie de o explicatie concreta asupra lucrurilor pe care le face.succes

| Crisssutza a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau pe privat si iti voi spune cum sa procedezihappy am avut un prieten care a trecut prin aceleasi momente si l-am ajutat sa se impace cu eahappyTe pot ajuta si pe tinehappy