| erg4me a întrebat:

Ce pot face pentru a nu mai avea tenul f gras? In special fruntea

3 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Eu folosesc un gel, ivapur. e bun si daca ai cosuri. Te speli dimineata si seara, si dupa spalare clatesti bine.

Răspuns utilizator avertizat
| babyaleyna a răspuns:

Pai in primul rand cumpara-ti de la farmacie o lotiune cu care sa te speli dimineata in loc de sapun.aceasta lotiune te va ajuta pe tot parcursul zilei impotriva excesului de sebum.nu costa foarte mult, in jur de 15, 20 lei cele mai bune.iti mai poti cumpara tot de la farmacie, din aceeasi gama cu lotiunea, si o crema pe care sa o aplici inainte de culcare