| erg4me a întrebat:

Ce pot face pentru a nu mai avea tenul f gras? In special fruntea.ms mult

2 răspunsuri:
| ICH_7846 a răspuns:

Incearca cu Vichy Normaderm, sau alte produse pentru piele acneica(functioneaza bine in reglarea sebumului).

| Alina_7937 a răspuns:

Incearca o masca: o banana+cateva picaturi de zeama de lamaie+doua lingurite de miere. le amesteci si le pui pe fata, stai vreo 20 de minute si apoi te speli cu discuri demachiante imbibate in infuzie de ceai de musetel cu flori de galbenele. De doua ori pe saptamana e ok.
Succes!