| alexandre a întrebat:

Ce pot sa fac? Am stat vara aceasta cu un tip mai mare cu 2 ani ca mine.La inceput totul a fost ok.Primele 3 saptamani ne-am inteles grozav. Dar apoi a inceput sa ma roge sa facem sex.Prima data am crezut ca e o gluma, avand in vedere ca sunt prea tanara pentru aceste chestii, dar apoi a inceput sa devina obsesiv.Ma ruga in fiecare zi.Il refuzam si el ma ruga si mai mult.Intr-un final a trebuit sa il parasesc. Apoi un timp nu am mai auzit de el.Insa intr- o zi prin decembrie a revenit si mi-a zis ca s-a schimbat. Dupa multe rugaminti am cedat si am redevenit iubita lui.Intr-o zi m-a chemat la el si m-am dus, fiind sigura ca nu o sa imi faca nimic. A inceput sa ma sarute si sa ma dezbrace.Nici nu stiu cum am scapat vie si cu toate hainele de acolo.Acum le spune tuturor ca sunt o fata usoara ca primul lucru care il vreau e sa ma culc cu altii si ca am cedat la prima lui rugaminte.Tota scoala rade de mine si ma arata cu degetul.Pana si parintii mei m-au dus la un ginecolog sa vada daca sunt virgina [si spre fericirea lor sunt]. Cu el am incercat sa vorbesc dar nu ma inteleg. Ce pot sa fac?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

I-ai cam ranit orgoliul, si asta pare sa il doara happy. Eu zic sa nu mai dai ascultare barfelor, cine te place te place asa cum esti. Daca esti o fire razbunatoare ai putea raspandi si tu barfe despre el, dar chiar crezi ca merita efortul? Am citit undeva ca barfa este reclama pe gratis.reclama negativa, dar gandeste-te ca el nu are cum sa dovedeasca ce spune.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Ce sa faci? Ai putea incepe prin a -l ignora total. Dupa ce ca tot el e cel disperat sa te duca in patul lui, tot pe tine da vina ca deh "ai cedat". Unii asa sunt si nu merita sa mai ai de-a face cu el, e un porc. Daca te iubea si daca se schimba asa cum zicea el nu ar fi spus ca esti usoara ci ar fi avut rabdare cu tine, nu ar fi sarit asa din prima pe tine.

| tim a răspuns:

Ei lumea vorbeste, dar are timp, ce-ti pasa tie? il crede doar cine e ca el, nu? nu e frumos din partea lui. dar nu e nevoie sa te razbuni, o va pati singur, datorita felului lui de a fi.

| anamariaiuliana a răspuns:

E un porc nu te merite
fa in asa fel in cat sa te razbuni pe el fal si pe el sa se simta cum te simti tu cand te arata colegi cu degetu

nu stiu

da si tu un zvon rusionos despre el

bafta fato big grin

sa-mi dai si mie un mesaj cu ce s-a intamplat

pup

| evoke a răspuns:

Deci scuze de expresie da este un curvarstraight face
Vroia doar sa profite de tine si atata tot.Norocul tau este ca ai scapat.
Ai putea sa vorbesti cu parintii tai, sa le zici cum si ce s-a intamplat asa cum ai facut aici.
Ai putea sa ignori barfele, daca vei incerka sa le zici celorlalti ca nu ai facut sex cu el mai mult ca sigur nu o sa te creada. O sa zica ceva in genu':"Na uite asta acum mai vrea si sa ne faca sa credem ca nu so f**** cu ala, de parca o so creada cineva plus ca o stie tt scoala"
Poti sa mai scoti nij zvonuri despre el.Sa vada cum te simti uh.
Zi ceva de fata cu prietenii lui, sa rada de el asa cum rad de tine.
Nu-mi vin acum in cap idei despre ce ai putea sa spui, dar poti sa folosesti ideea lu' bblock69hee hee
O sa se simta exact cum te simti uh.

| bblock69 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vorbesti cu parintii tai sa le spui exact ce s-a intamplat; exact cum ai scris aici!
Foarte bine ca nu ai cedat...pai ala era baiat pentru tine?
Nu voia decat sa fie cu tine...in pat!
Si pe ticalosul ala poti sa te razbuni astfel: prinde-l intr-un moment in care este inconjurat de "tovarasii" lui si spune-i astfel:"Am auzit ca te tot lauzi ca ai facut sex cu mine! Cum poti sa spui asa ceva? De ce minti? Ai uitat ca am vrut sa o facem dar nu ti s-a ridicat?".
Te asigur ca va muri de rusine si toti prietenii lui vor rade cu lacrimi!
Efectul este garantat!
Bafta si numai bine!

| Anna_5295 a răspuns:

Pune si tu pe cineva sa-si bata joc de el!

| alexandre explică:

Pff.Beatrice,nu vreau sa incep atat de repede viata sexuala.prefer sa astept pana la 17-18 ani happy

| superstar_1935 a răspuns:

Imbacate cu el.
Si eu fac sex cu iubitul meu.