| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca, colegul meu sa ma placa? Un alt coleg a spus ca are o iubita foarte frumoasa, dar acum s-a despartit de ea dar inca o iubeste, mi-a spus ca pe mine ma place dar pe ia o iubeste. Eu ce sa fac?

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu-ti irosi timpul, pe tine te vede ca pe o amica.

| theodoraafi a răspuns:

Fi consiliera lui. fal sa aiba incredere deplina in tine. sa iti povesteasca. daca e nevoie lasa-l sa iti planga pe umar. fi atenta cu el... zambeste mereu. daca e trist incarca sa il inveselesti. nu stiu ce sa zic. s-ar putea sa mearga, s-ar putea sa nu.

eu iti ure succes, si sa ai grija de tine:*
pupbig hug

| IQOnly a răspuns:

Ai grija cu el pentru ca daca se o sa iti spuna ca te iubeste sau ca te place asta ti-o spune mintea lui dar trebuie sa vezi daca o spune din inima! Eu am avut o prietena si pe aceea chiar am iubit-o mult de tot si pana la urma am ramas cu alta fata care pot sa zic ca o plac nu ca o iubesc!