| Aniiia a întrebat:

Deci am si eu o intrebare si nu stiu ce sa mai cred. Deci, imi place de un baiat, el nu stie ca-l plac dar mi-a spus o colega ca la inceputul anului scolar, m-a vazut la festivitate si a spus ca sunt foarte frumoasa si bla bla.si i-a spus colegei ca o sa i se schimbe viata in bine cu mine la scoala aia. Si dupa aia, mi-a spus un coleg de-al lui ca ma place, apoi nu, apoi a spus el da, la intrebarea unui coleg de-al lui, dar cu greu. E posibil sa ma placa? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Cam nehotarat. laughing
nu stiu dacă te place ar trebui să vorbești cu el să clarificați acest lucru dacă te place te va intreba daca vrei să fi cu el dacă nu te intreabă poate este timid sau a zis așa la panarama.
eu zic să discuți cu el ca să știți un lucru.
succes happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu.l placi.ce rost are sa alfi daca te place?